Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csajok, feszes, izmos combokat...

Csajok, feszes, izmos combokat es popsit otthon vegezheto gyakorlatokkal hogyan erheto el?

Figyelt kérdés
Lefogytam kpont jora, most feszesiteni, izmot akarok epiteni, de a konditermet nem engedhetem meg magamnak. :( Irjatok vagy linkeljetek be oldalakat, gyakorlatokat.Kinek mi valt be otthon! Thx!
2016. máj. 3. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Otthon is guggolhatsz súllyal... Én most vettem kétkezes rudat és új, nagyobb tárcsákat. De már az üres guggolásnál is láttam eredményt, nem tudom, ez mennyire reális, de határozottan láttam. A combom még nem áll jól, inkább csak a fenekem alakul. Csípőemelést is végzek, azt is súllyal.
2016. máj. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mióta csinálod kedves első válaszoló?:)
2016. máj. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A sulyokat a kezedbe fogod es kinyujtod a karod mikoozben a guggolast vegzel? Eleinte eleg fel - fel kg.-os suly, igaz?! Labadra helyzezel sulyt? Ha igen, milyen potthon vegezheto gyakorlatokhoz?
2016. máj. 3. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!