Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam, hogy a...

Hogyan csináljam, hogy a tokám kisebb legyen?

Figyelt kérdés
Tudomeltüntetni nemlehet csak plasztikával de tornával lehet rajta korrigálni. Hogyan?
2010. ápr. 8. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
a kérdés az, hogy "toka" alatt kinyúlt bőrréteget értesz-e vagy pedig zsírréteget. ha fogyás miatt megereszkedett a bőr, azon valóban nem lehet tornával, csak korrekciós műtéttel segíteni. ha bőr alatti zsírrétegről beszélünk, annak eltüntetéséhez diéta és (aerob) mozgás szükséges. mivel helyi fogyás nem létezik, ezért nincsenek speciális gyakorlatok a toka edzésére. ha eltűnik a (tested többi részén lévő) súlyfelesleg, a toka is el fog. kivéve ha az első esetben leírt bőrmegnyúlásról van szó.
2010. ápr. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

egyszer hallottam a rádióban egy ilyen tornát.

mondd azt hogy EGÉR,de feszítsd szét a szád és tartsd úgy, majd döntsd hátra a fejed és bólogass.

szerintem jó, én érzem utána mindig a toka alatti izmokat.

2010. ápr. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egyszer láttam a tvben egy erre a célra szolgáló félig puha szivacslabdát, amelyet a toka alá kellet rakni,és bólogatni vele.:) Elég vicces látvány volt ez az edzésforma, de lehet hatásos.
2010. ápr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!