Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogytam egy hét alatt majdnem...

Fogytam egy hét alatt majdnem 3 kilot és most üres vagyok! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Kb egy hete kezdtem fogyókúrázni, ha a mérleg nem hazudik akkor eltűnt 3 kiló, de az imént néztem a hasam most ilyen nagyon puha lotypedt :( azért mert nincs ki tömve kajával és üres vagy pedig ez már most a gyors fogyás következménye a logó bőr vagy megereszkedett? Komolyan olyan a hasam mint amikor egy nő megszülni. . Vizagy szeruseg. Nagyon puha... ha valaki volt már így Kérem írjon. Koszi
2016. máj. 12. 12:38
 1/9 anonim válasza:
Először a kemény háj fellazul, puhább lesz, de a térfogata megmarad. Egyél citrusféléket.
2016. máj. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor ez jó ? És nem fog égni nagyon a yomrom a sok savanyított?
2016. máj. 12. 13:17
 3/9 anonim ***** válasza:
nem feszul a hasfalad a hajnak szerintem. egy het semmit sem jelent.
2016. máj. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vagy eltűnt az izom alóla, mert mozgás nélküli koplalásos módszerrel először ahhoz nyúl a szervezet. A test feszességét, tónusát az izom adja. Ha az nincs löttyedt leszel.
2016. máj. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Heti 3x 1,5 órát járok edzoterembe. .
2016. máj. 12. 16:23
 6/9 anonim ***** válasza:

Pontosan. Izmot és vizet vesztettél. 2 kép de sokat elmond:


[link]



[link]

2016. máj. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor most egyek többet? Pl. Dél előtt szénhidrátot délután fehérjét? Napi 3x ételt 2x gyümölcsöt?
2016. máj. 13. 10:01
 8/9 anonim ***** válasza:

A gyümölcsöz felejtsük el mert az tele van gyümölcscukorral.

kezd mondjuk 30-40 gramm zabbal reggel,önts bele vizet be a mikróba 1,5 percre és kész is ( édesítőt tehetsz bele) maximum bogyós gyümiket egyél hozzá


Tízórai: 1 szelet 100%os rozskenyér vagy 2 szelet pufirizs csirkesonkával zöldségekkel


Ebéd: Sovány hús mondjuk 100-120 gramm csirke 50 gramm rizzsel és 150 grammm brokkolival


Uzsi: mehet rántotta mondjuk 3 tojásból ( 1 egész tojás 2 fehérje arányában) Hozzá ubi, paradicsom pufirizs



vacsira: szénhidrátot már annyira ne. Ide mehet sovány hús: csirke pulyka hal, minimális fűszerrel és hozzá saláta és zöldségek


ha edzel akkor vacsira mehet a fehérje shake


És nem fogyózni kell!

Életmódot kell váltani!

És vidd be a megfelelő mennyiségű makróidat ( ch, zsír, fehérje grammban)

2016. máj. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm !
2016. máj. 13. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!