Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Azok akik koplalnak mit...

Azok akik koplalnak mit esznek és mennyit?

Figyelt kérdés
Ha azt is megírnátok, hogy mennyit fogytatok, mennyi ideig csináltátok és hogy mit sportoltatok mellette akkor azt nagyon megköszönném!
2010. ápr. 9. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem azért koplaltam, mert le akartam fogyni, hanem a stressztől.

Naponta kb. egy szelet kenyeret, vagy pár falat ételt tudtam magamba erőszakolni.

2 hét alatt 62 kg-ból 6 kg-t fogytam.

2010. ápr. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Koplalni nem kell, 51 kiló vagyok és 26 éves.


Ezeket tartsd be: napi 1-2 szelet kenyér max. Semmi cukor, és semmi cukros kaja, semmi pékáru. Tészta, rízs, burgonya max. egy maroknyi adag.


Amit ehetsz: sok-sok zöldség (lehet mindenféle egyszerre), gyümölcs napi 3-4 darab (lehetőleg ne csak banán, hanem pl. alma, kivi, eper, narancs, körte pl. )


A napi kalória adagod legyen: 1300 kalória!

A kalóriatáblázat segítségével számold ki és állíts össze egy menüt! Minden napra, már reggel!


Este 18 óra után ne egyél és ne tömd tele magadat soha!

Sport (kocogás) heti 3-szor 30-40 perc vagy gyalogtúra vagy egyéb!

26.L

2010. ápr. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja kifelejtettem hogy húst, halat, gombát, szóját , tojást, sajtot, tejtermékeket ehetsz,csak a kalóriát és a mennyiséget vedd figyelembe!!!!

Ezzel egy hét alatt 1 kiló mínusz és utána nem hízol vissza.

2010. ápr. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És az mondjuk baj, ha kipukkadásig eszem zöldséglevest (csak a levét) és nyers zöldségeket? Szóval a hagsúly azon van, hogy jóllakásig, ami meg ugye diétában nemnagyon kellene....
2010. ápr. 9. 11:00
 5/6 anonim ***** válasza:
A zöldséglevesből pont a lényeget nem eszed meg, a rostokat? A zöldségleves nem hízlal, a zöldség sem. Akkor hízlal, ha behabarod, berántod vagy tésztát (gombócot) raksz bele.
2010. ápr. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én "koplalok", de nem brutális módon. A tejeskávéról pl nem tudtam lemondani, imádom a koffeint, napi négy adagot iszom, s mivel tejjel szeretem a kávét, hát az bizony úgy csúszik le.

Viszont volt olyan nap, hogy emellett csak gyümölcsöt ettem. Egy másik nap csak kenyérhéjat.

Mindez egészségtelen, ezért nem is szabad sokáig csinálni. Azokon a napokon sem eszek sokat, amikor többet eszek. Olyankor, amit jólesik. Nem vagyok édesszájú, se cukor, se csoki, se süti.

Egy hónap alatt fogytam 5 kilót, tehát tényleg nem drasztikus. Jól érzem magam, semmi káros tünetet nem érzékeltem.

A koplalás alatt inkább azt értem, hogy szigorúan csak akkor eszek, amikor igazán éhes vagyok, és keveset.

A legnagyobb ellenség nem is az éhség, hanem az étvágy.

2010. ápr. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!