Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A zsírégető folyadékot hogyan...

A zsírégető folyadékot hogyan kell használni?

Figyelt kérdés

Tudom, kicsit hülyén van megfogalmazva a főkérdés, de arra vagyok kiváncsi, hogy ezek a zsírégető folyadékok önmagában ihatóak (természetesen a napi adag figyelembevételével), vagy vízbe be kell belekevernem és úgy meginni?

Elnézést a bugyuta kérdésért, kicsit még tudatlan vagyok ezen a téren, és a boltban a hölgy nem tudta megmondani, ráírva pedig nincs.


2016. máj. 18. 10:20
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

igen, l-carnitine -ről van szó! Képet nem tudok róla küldeni mert közben dolgozom. Az adagolás rajta van, csak az nincs, hogy önmagában kell meginni, vagy vízben feloldani azt az adagot.

Nem tudom, hogy a válaszolók többsége miből gondolja, hogy nem diétázom és nem mozgok, hanem csak önmagában a fotelban szeretném kortyolgatni egy film mellett. :D

Lehet, hogy hülyén fogalmaztam meg, tehát rendes zsírégető, annyi, hogy nem tabletta, hanem iható formában van kivitelezve.

Köszönöm azért a válaszokat.

2016. máj. 18. 14:59
 12/14 anonim ***** válasza:
beveheted magába is, de ha szar íze van keverd vízbe és ugy iddmeg
2016. máj. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Azért gondolják, hogy nem diétázol meg mozogsz,mert az itt kérdezők, (általában szellemi fogyatékosok) azt hiszik,majd bevesznek valamit és a zsír meg hopp,eltűnik. Ritka a kivétel.
2016. máj. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
nekem az l karnitin üvegére rá van írva, hogy mennyi folyadékban oldjam fel. Vízbe kell keverni és edzés előtt meginni kb fél órával. Jobban bírod tőle az edzést az biztos , de mellette a helyes étrend is nagyon fontos
2016. máj. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!