Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nem eszek lefogynek?

Ha nem eszek lefogynek?

Figyelt kérdés

Ha nem ennek semmit, csak egy nap egyszer 2 szelet sózott, borsozott (mert úgy tudom a borsnak zsír égető hatása van)

Csirke mellet nagyon pici olivaolajon pirítom és rá ütve 2 tojást, vagy csak tojást főve vagy rántotta ként és mellé kígyó uborka és paradicsom? Heti 3x 1,5 óra edzés. Futás 40 perc, haspres, comb külső kitaras, comb belső kitaras, taposogep kb 15 perc. Ja és 6 kilométer oda vissza az út edző teremig, amit biciglivel teszek meg. 85 kiló vagyok, fogytam 3,5-4 kilót, de sokan mondták, hogy azt lehet csak izomból, vagy a víz ürült ki.. (vagy mit tudom en) nem tudom hogy most akkor csináljam nehéz sulyal és akkor a zsír átalakul izomra vagy csináljam konyebbekel...

Legalább 70 kilóra akarok fogyni, leg inkább hasból, és felső comb az-az csípő. . 2,5 hónap alatt, mert utána utazom el .

21/L


2016. máj. 18. 11:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
75%
Igen fogysz. De egèszsegedet is taccsra vàgod. Illetve a tested raktàrozò üzemmódba fog kapcsolni, ìgy amint kesőbb ùjra eszel, kb. a duplàjàt hízod vissza. Fogyàshoz rendes ètrend, es mozgàs kell. Nem 1 honap alatt lettel nagydarab, lemenni sem 1-2 lesz.
2016. máj. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Nem egy hónap alatt lettem nagy darab,igaz! Szültem kettőt! Akkor 18 hónap alatt!

Amúgy van a környezetemben egy 34 éved nő aki 3 hónap alatt lefogyott 20 kilót! Ennek lassan egy éve és nem jött vissza neki semmi, sőt szerinte már túl sovány és hiába eszik nem hízik.

2016. máj. 18. 12:11
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

És mindent elhiszel, amit mondanak neked?


Ha egészséges akarsz maradni, tartósan lefogyni, s látni a gyerekeidet felnőni, akkor csak a szokásos egészséges étkezés plusz mozgás kombó fog beválni.


Ezzel a koplalós baromsággal csak falásrohamaid, rosszulléteid lesznek, idővel hízni is fogsz, s a szervezeted károsítod.

Borsnak nincs semmilyen zsírégető hatása, az sejtszintű folyamat.

Zsírszövetből nem lesz izomszövet.

2016. máj. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:

Ha nem eszel, akkor meghalsz, nem lefogysz.

Ennyi idősen, két gyerekkel hogy lehet ennyi eszed?

2016. máj. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

A test nem tud energiát meríteni másból, mint a táplálékból s önmagából,így igen, koplalással lefogy az ember. Attól még nem véletlenül nem ajánljuk, de ebbe nem megyek bele, azt a pontot leszámítva, hogy pont koplaláskor megy le az izomból bizonyosan. Nem tudom, hogyan fogytad a 4 kilót, de azért azt lehet látni, hogy zsír vagy víz, az izomvesztés pedig megfelelő étrenddel s ételmennyiséggel könnyen minimalizálható (extra izmoknál edzés is kell, de az amúgy sem árt).


Viszont legalább fehérjével akarsz koplalni, ez sokkal jobb, mint amit mások szoktak... Attól még nem jó s edzeni is akarsz evés nélkül? Hónapokig? Ez nem így működik, hogy ah, majd használja a zsírt. Energiának igen, de más is kell, extrém kevés kalóriánál pedig akkor is veszélyben vannak az izmok, ha van elég fehérje (s az elején a hatalmas glükózigényed is izomból menne, csak éppen ez rövid idő). A test nem akarja fenntartani a nélkülözhető költséges izmot, amikor az éhenhalás fenyeget... A tested életben akar tartani, nem támogatja az extrém gyors fogyást, az veszélyes s nem tudja, hogy újra bőség lesz, ha lefogytál.


Miért nem jó neked 1500 kcal vagy efféle? Azzal is várható, hogy tempósan fogysz, ha mégsem, még egy picit csökkentheted, de ha fogysz és tartani akarod a tempót, akkor még tovább kell vagy több mozgás. Bár teljesen OK, ha a végére belassul, nem hiszem, hogy muszáj lenne adott időre teljesen lefogynod. De ha kemény vagy, fenn tudod tartani a gyors fogyást. Kb. heti 1 kilónak még van realitása (bár az is igen kemény, napi 1000 kcal deficit), fölé nehéz és veszélyes is menni s izmot vesztesz vele.


A zsír sosem alakul át izommá. A kalóriahiány miatt felhasználja a test. Az izmot pedig nagyon lassan építi fel, pláne deficitben, amikor alapból nem épülhet, de kezdőknél még megtörténhet.

De eddz mindenre, ne csak hasra és combra. Sok szempontból jobb úgy.

2016. máj. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Azért van ennyi eszem, mert 2 gyerek előtt 65 kilós 168 cm -és lány voltam.. és most :(

Nem tudom mit csinálja. Amúgy én a saját szememmel tapasztaltam, hogy az a nő ennyit fogyott, együtt élünk! És tényleg semmi baja és nem jött neki vissza semmi. Annyi hogy a hasán a bőr megmaradt kicsit..

De Köszönöm a kommentekwt.

2016. máj. 18. 12:54
 7/26 anonim ***** válasza:

Semmi értelme 2,5 hónapig nem enni semmit, másfél hét után valszeg feladod az egészet, mert lelkileg nem tartható. Ekkora súlyból egy 6-7 biztosan lemegy ennyi idő alatt és még formálódsz is, ha sportolsz, elégedj meg ennyivel.

Amúgy ha ennyit eszel, nem fogod bírni a sportot.

2016. máj. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
2 hete csinálom és hidd el amikor valaki lelke meg van rogyva a súlya miatt annak Ahoz is van lelki ereje hogy nem zabál!
2016. máj. 18. 12:56
 9/26 anonim ***** válasza:

Aha, szuper ötlet. Ket szelet csirkehus az mondjuk 450 kcal, a ket tojas meg kb. 150 kcal. Mindennel együtt durvan szamolva beviszel 800 kcal-t amivel pont kellemesen ehen lehet halni. Az ilyen badarsagokat, mint anyagcserepörgetö csodak meg felejtsd el.

Keress magadnak egy rendes etrendet ( bodybuilder etrend - nem kell hardcoreban rizscsirkebrokkolit nyomni, lehet tök jol varialgatni, vagy a 160g ch etrend vagy valami hasonlo) es sportolj. Heti 0,5-1 kg fogyas fer bele egeszsegesen, tök mindegy hogy Mari neni a szomszedbol milyen csodakuraval fogyott 40 kg-t egy het alatt. A koplalas rossz az anyagcserenek es kesz, ez teny. Elöttem mar leirtak miert. Ha fel akarod koplalni magad köverbbre, akkor csak batran. Mellette tök jo kis betegsegeket lehet vele összeszedni. Nem mosz lesz majd gaz, hanem evek mulva mikor kijön rajtad. En tudom, csinaltam ( igaz nem akarattal, hanem stressz miatt nem tudtam enni.) Eltelt közben ket es fel ev, meg mindig nincs rendben a cukoranyagcserem, es lehet terhes sem lehetek. Klassz, mi? Hat koplalj csak batran, ehhez mast hozzafüzni nem lehet.

2016. máj. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

"Amúgy van a környezetemben egy 34 éved nő... "


Akkor talán őt kellene megkérdezned, nem???


De azt ugye tudod, hogy minden szervezet más.

Én is szültem, 55 kg voltam előtte, 163 cm.

Töménytelen mennyiségben eszem a csokit, éjjel a hamburgert/pizzát, mindenhova kocsival járok. Soha semmit nem sportolok.

És 60 kg vagyok.


Szóval ez baromira alkat kérdése is ám!


Nem fogysz a nem evéstől. Max csak pillanatnyilag, és az állóképességed leromlik.

2016. máj. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!