Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt látszódik...

Mennyi idő alatt látszódik meg az eredmény, ha így táplálkozom? 18l

Figyelt kérdés

Amit ma ettem:

Reggeli: egy szelet teljes kiőrlésű kenyér vékony sonkával

10órai: két teljes kiőrlésű szendvics csirkemell csíkokkal

Ebéd: zeller leves, rántott hal rízzsel

Uzsonna: 50 g cukrozatlan kalifa almakarika

Vacsora: rakott zöldségek (nagy adag)

Kb már 2 hete eszem így, természetesen néha bűnözök kicsit. A sport miatt kell lefogynom (kézilabda), edzőm mondta. Jelenleg 173 cm és 61,5 kiló vagyok. 57.5-58 lenne az álomsúly. Hetente 5X edzem. Eddig semmi változást nem tapasztaltam. Szerintetek mennyi idő alatt lenne meg? Minden értelmes válaszra jár zöld pacsi:D


2016. máj. 18. 21:00
 1/7 anonim válasza:
Hát ez nem valami fogyókúrás étrend... így szerintem nem fogsz semmit fogyni.
2016. máj. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kalóriadeficit kérdése. Erről mit se tudhatok, hisz a beviteled is kérdéses (sokszor nincsenek mennyiségek), de a kalóriaigényed sem mondható meg az adataidból, kinek gyorsabb az anyagcseréje, kinek lassabb.
2016. máj. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsi néhány dolog akkor lemaradt. Az anyagcserém mondható talán gyorsnak de semmi extra. Amennyit és amit mostanában eszem nagy előrelépés mert eddig minden nap ettem csokit és egyáltalán nem figyeltem a táplálkozásomra
2016. máj. 18. 21:25
 4/7 A kérdező kommentje:
Ennél ha kevesebbet eszem mondható egészségesnek? Vagy mennyi a minimum amit egy nap kéne enni?
2016. máj. 18. 21:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a tízóraidat lecserélném friss gyümölcsökre, az uzsonnát pedig egy marék kesudióra vagy más olajos magra. Esetleg reggelire a kenyérhez sonka helyett 1-2 főtt tojás és valami nyers zöldség, de akkor már lehet, hogy kenyér se kell :) Amúgy nekem elég jónak tűnik.
2016. máj. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már miért ne lehetne fogyókúrás, jókat eszel, plusz sportolsz, az adagokon múlkk minden, nekem kicsit unalmas mondjuk
2016. máj. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. máj. 19. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!