Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek miért nem fogyok?

Szerintetek miért nem fogyok?

Figyelt kérdés
Hetente 5× 1 óra sportot végzek, vagy torna vagy futás vagy ugrálókötél. Mellette odafigyelek a táplálkozásomra is este 6 után nem eszek vacsorára próbálok fehérjét enni és csak reggel délben szénhidrátot.Naponta 1,5-2 l folyadékot(vizet) megiszok. 3 hónapja, 1×2× volt olyan h az étkezésem nem így történt. Mi lehet annak az oka h nem látható sem kg-ban illetve centiben nagyon minimálisan?
2010. ápr. 9. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
az az oka, hogy mindenki másmilyen, és nem mindenkinek indul be hamar a fogyás. Mennyi ideje kezdted? Azt mondják a tapasztaltak, hogy az első 2 hónapban nagyon nehéz, és utána már simán lemegy. Sok szerencsét! ;)
2010. ápr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert nem veszed komolyan az egészet. Azok az egy óra sportok vagy nem egy órák, vagy nem elég intenzívek. Még mindíg többet viszel be a kajával, mint amennyit lemozogsz. Néha néha többet eszel a kelleténél. Magad írtad. Lehet, ezzel az írással hitegeted magadat. A szervezetedet nem tudod becsapni. És ő sem csap be téged. Ha hízlalod, hízik.
2010. ápr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem veszem komolyan? Biztos vagyok benne hogy 1500-nál nem viszek be több kalóriát a szervezetmbe. elég intenzív az az egy óra, futás megállás nélkül 1 óra közepes tempóba ... nem gondolnám h nem elég intenzív:) és a torna és ugráló kötél és elég intenzív. Az evés meg nem arról van szó h néha jól bekajálok hanem mint pl most húsvétkor süteményt ettem mondjuk 5 órakor, de 6 óra után akkor sem eszem és annyira nagy kajálást sem tartottam még...
2010. ápr. 9. 22:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán hány centi és kiló vagy? Talán azért nem fogysz, mert nincs rá szükséged és a szervezeted nem akarja magát tönkretenni.
2010. ápr. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bruton válasza:
A sütemény elég,h.ne fogyjál v. még hízhatsz is.Ez nem jó ahogy csinálod a szénhidrát jó,de mértékkel.Én a helyedbe ennék gyümölcsöt,zöldséget is.A kalcium gyorsítja az anyagcserét,a zöld tea,és a C vitamin égeti a zsírt.
2010. ápr. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!