Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudom hánytatni magam?

Hogyan tudom hánytatni magam?

Figyelt kérdés
Tudom örültségnek hangzik:( de le szeretnék fogyni nem érzem magam jól a börömben és annyi csalodás ér..minden nap sirok hogy sz@r az életem és a súlyom is bekeményit...Ha bánatos vagyok de ez mindennapi akkor is eszek eszek és eszek...sokat sportolok járok sportokra de akkor jobban visszaeszem és az egész nem ér igy semmit..nem birok ezt az életet rámnet az iskolára is nem tudok odafigyelni állandoan hiányzok a fősuliról...legalább 1-2hónapot ugy hogy 1honapban 1hét kb..tudom ez nem kifogás de legszivesebben csak sirnék nonstop.:( és ebben anyukámék is belejátszanak..:( tudom olyan válaszokat kapok hogy én ne hánytasam magam mert tönkreteszem magam, de kaphatnák egy kis megértést vagy valami tippet? Ez már lassan 2008óta igy megy hogy szomorkodok de akkor a auli ment 2013vége ota nemmagyon

2014. máj. 4. 15:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen hülyeség amit gondolsz...mármint az,hogy hányatni akarod magadat:Nem lesz megoldás semmire....(fogyni sem fogsz tőle)

A lelkedet kell helyre tenni első sorban,én azt mondom keress fel egy jó pszichológust.

Valamint a barátaiddal járj el szórakozni,és ne önsajnálatba,sírj otthon.

Azt ugyan nem írtad,hogy miért vagy bánatos folyamatosan....de ha kimozdulsz és kicsit jobban érzed magadat akkor mindent szebb színben fogsz látni,még saját magadat is :)

2014. máj. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Szia!

Én teljes mértékbe megértelek, ugyanakkor azt mondom, hogy ne hánytasd magadat.

Le lehet fogyni másképp is. Oda kéne figyelni arra, hogy mit eszel, mennyit eszel, mozogni is kéne..

Mikor rossz kedved van, vagy unatkozol, akkor is nemet kéne mondani a nasizásra. Ez az alapja mindennek.

Ön-meg-tar-tóz-ta-tás.

Na most, ha nem fogadod meg ezt, akkor elkezded hánytatni magadat, ami egyáltalán nem biztos, hogy megoldja a jelenlegi problémádat, de még dob is rajta, mivel tönkreteszi a gyomrodat és a nyelőcsövedet.

Komolyan. Szembe kell nézned önmagaddal és azt kell mondani, hogy nem eszek annyit. És betartani..

2014. máj. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat!:) és azért nem irok ki miért mert egyrészt nemszeretném meg ha valali tudni akarja az privátba De lehet hogy ugy se
2014. máj. 4. 16:33
 4/10 anonim válasza:
Semmiképpen sem szabad hánytatni magadat. Ha fogyni szeretnél, diétázz, mozogj többet! De igen, elsősorban a lelkivilágodat tedd helyre. Űzd a hobbidat, a sport is jobb kedvűvé fog tenni, hallgass zenét, olvass, az kikapcsol.
2014. máj. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. máj. 4. 17:35
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezzel a fogalmazás"tudással" milyen fösulira vettek fel? Szégyen!

Hánytatás legegyszerübb modja ha teleiszod magad és lenyulsz a torkodra.

2014. máj. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hánytatás/koplalás, ha ilyen egyszerű lenne fogyni nem lenne ennyi hájas ember.
2014. máj. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#6os miért is kell bunkónak lenni?éld át amit én aztán legyél ilyen-.-
2014. máj. 5. 07:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmilyen földi pokol megélése nem ok arra, hogy most hánytasd magad. Ezzel csak a szenvedéseidet nyújtod el.. akkor meg segítség kell hogy ne szenvedj, nem hánytatási tipp..
2014. máj. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem.
2014. máj. 5. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!