Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez az egyetlen biztos módja...

Ez az egyetlen biztos módja annak, hogy le tudjak fogyni?

Figyelt kérdés

A diéta a link alján található majd.

De röviden leírom, hogy miről van szó.

Csak ezeket a dolgokat lehet enni meghatározott mennyiségben minden nap:

Húsok – csirkemell filé, pulykamell filé, sovány marha hús

Halak – Lazac, nyelvhal, tilápia

Köret – jázmin rizs, quinoa

Zöldségek minden mennyiségben. lehetőleg zöld zöldségek korlátlanul

zabpehely

tojás

Elég szigorúnak tűnik. Se gyümölcs, sem egy leves, semmi.

[link]


2016. máj. 23. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
ezzel legalabb fogsz is fogyni, ha akarsz
2016. máj. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden valamire való szálkásító diétába csak ezeket lehet enni, oké szigorú, egyhangú, de ezzel le is tud fogyni az ember.
2016. máj. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A fele hülyeség. Az alap OK. De mi az, hogy a kiegészítők nélkülözhetetlenek?

Na meg ez a hús felsorolás... Meg nem bírnám enni a marhahúst! És jé, anélkü is sikerült fogynom! Más hús ugyanúgy OK.

A felsoroltakon kívül léteznek ám más jó szénhidrátok is... Bulgur, hajdina, köles például...

Persze, ez nagyon jó mód a fogyásra, szó se róla, de baromira nem igaz, hogy csak ezzel lehet fogyni!

Szálkásító diéta és sport. Heti 3 súlyzós, és 3-4 aerob edzés. Ennyi a titok.

2016. máj. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem számoltam ki, ez hány kalória, de nekem tömegeléskor jóval több kell (szálkásításkor is), az egyszer biztos. Márpedig itt vonzó fenekeket ígérnek, az izomnöveléshez pedig általában kalóriatöbblet kell... Vagy izmos, de hájas fenekű kezdőknek van ez?


A cikk úgy adja elő, mintha az a kis étel sok lenne... 100g rizs mióta sok? Szinte semmi kalória az egész, egyszerre megéve a 36 dkg hússal éhes maradnék, jó, én egyszerre sokat eszem, de másnak se sok elosztva. Zab szinte semmi, tojás dettó. Ha el nem néztem valamit így gyorsan elolvasva.


Gyümölcs minek? Ha szereted és igényled... Akkor dobd ezt az egyszem módszert s keress valami neked valót. Amúgy követheted ezt is s ehetsz mellé fél kiló gyümölcsöt, nem sok különbség lesz, max. többet mozogsz, amennyiben kicsi a kalóriaigényed.


De az is világos, hogy akinek 1500 kcal kell naponta, annak nem jó ugyanannyit enni, mint akinek 3000 kell s ez egyáltalán nem a testsúlytól függ...


Levest főleg rápakolhatsz, az semmit nem kavar be, hogy vizezed a húst és a zöldségeket :D Persze zsírt is tegyél bele, úgyis esszenciális tápanyag, muszáj enned. Ha sovány a hús, az a csepp tojás vajmi kevés.


Gyümölcs nélkül lehet élni egyébként, nekem már menne, csak eszembe sincs. Van egy remek gyümölcsöskertem s nekem jobb diétám van. A ketogén semmilyen gyümölcsöt nem tilt (bár az aszalt gyümölcsöket érdemes kihagyni) s nem kell húst ennem benne :)

A cikkbeli ilyen testépítős megközelítés, csak kihagyja, hogy ki kell tapasztalni, hogy mennyi ételre van szükségünk. Ez alapvető.

2016. máj. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!