Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fehérje diéta csak fehérjeporr...

Fehérje diéta csak fehérjeporral? Próbálta már valaki?

Figyelt kérdés
Próbáltatok már edzés mellett CSAK és kizárólag lassan felszívódó fehérje italport fogyasztani napokon keresztül? Egy hétig szeretném ezt csinálni úgy, mint a turbó***diétát szokták, tehát étkezést helyettesítve fogyasztanám. Már csináltam, 2 hét alatt 6 kiló ment le sport mellett. Tartós is volt a fogyás, nem jött vissza semmi, mivel sportolok és figyelek az étrendre. Most sürgősen kell fogynom még kb 5-6 kilót. A turbó por tele van cukorral, ezért fourstar proteint vettem inkább. Tapasztalatok? Akár másfajta fehérje porral is érdekelnének a tapasztalatok.

2016. máj. 23. 14:26
1 2
 1/20 anonim válasza:
81%
Ne helyettesítsd porokkal az étrendet, a sok fehérjepor káros lehet ha túlzásba viszed az is lesz. Nagy fehérjetartalmú ételekkel pótold és sportolj sokat, gyorsan lemegy a felesleg ha akár futsz naponta pár kilom3tert az is elég. :D
2016. máj. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
Normális emberek a fehérjemennyiség max. felét viszik be porból, ez ilyen alapdolog. Ne tőlem kérdezd, miért, én nem eszem port, túlságosan szeretem a tojást. S tudod, egész tojásra alapozva is koplalnék, ha nem ennék egy csomó mást is... De vannak sovány fehérjeforrások is. Mi a gond velük? Nem jobb szilárdat is enni?
2016. máj. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
rendszeresen futok heti 5 alkalommal 5 km-t és heti 6, de akár 7 alkalommal is kondizok 1 óra 20 percet, 1,5 órát. Most megrekedtem a fogyásban. Sajnos szorít az idő, be kell indítanom újra és ezért döntöttem úgy, hogy fehérjézek, mert az az kondihoz meg mindenképp kel. Hogy érted, hogy káros a fehérje?
2016. máj. 23. 14:33
 4/20 A kérdező kommentje:
Dehogynem jobb szilárdat enni, ne viccelj... :) Első alkalommal se volt könnyű kibírni, pláne, hogy imádok ropogtatni. De korábbi tapasztalataim alapján ez a leggyorsabb módszer.
2016. máj. 23. 14:34
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Fehérje mennyiségben és kalóriában egy adag protein és 10 dkg csirkemell kb. azonos. Emésztőrendszeri problémákat okozhat, ha csak fehérjeport használsz.
2016. máj. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! Akkor főétkezésnek meghagyom a csirkemellet salátával, vagy rizzsel, edzéshez pedig a fehérje port.
2016. máj. 23. 14:52
 7/20 anonim válasza:
5%
Fehérjepor, nálam megnövelte a férsejtszámot ami veszélyes nagyon, a májat tönkreteszi nagy mennyiségben. Én tömegnövelőztem is melette, amiben rengeteg a szén-hidrát ami szintén rossz volt.
2016. máj. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj azzal ha csak proteint iszol ,h nem viszel be rostot és eszenciális zsírokat, ki fogsz nyiffanni hosszutávon, az emésztőrendszereddel együtt.
2016. máj. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Hosszútávon semmiképp sem szeretném, csak egy kicsit akarok ráturbózni. Az előző ilyen "kúrámnál" nem volt semmi gondom, se padlón nem voltam, se egészségügyi problémám nem adódott belőle. Bízom benne, hogy ez most sem fog megtörténni. Azért, hogy a bélmozgás megmaradjon, mindenképp akarok minimális rostot is bevinni. Igazából nagyon hasznos számomra a ti válaszaitok is, de leginkább olyannak örülnék, akinek van tapasztalata turbó***diéta (bocs, de máshogy nem engedi az oldal leírni ezt a márkanevet) és egyéb márkájú fehérje poros diétával kapcsolatban.
2016. máj. 23. 15:04
 10/20 A kérdező kommentje:
azért mindenkinek nyomtam zöldet a válaszára :) ahol nem 100%, ott nem én tehetek róla :D
2016. máj. 23. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!