Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy a normális...

Hogy lehet, hogy a normális kajától éhesebb vagyok?

Figyelt kérdés

Ha kenyér(teljes kiörlésű, rozs) vagy egyéb pékáruval, felvágottal, paprika, paradicsom és társaival kezdem a reggelt, sokkal hamarabb és erősebben megéhezek, mintha pl csak egy pohár joghurtot eszek.

Van egy fogyis receptem, de hiába eszem azokat,amik ott vannak, iszonyat farkaséhes vagyok és hízok...

Ha csak joghurtot reggelizek, normálisan ebédelek és vacsira szintén joghurt, akkor nincs az a farkaséhség, és kínlódás.

Furcsállom, hogy pont a diétától éhezek, hízok.


2010. ápr. 10. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó lenne többet tudni a diétádról. Ha drasztikus, akkor normális, amit leírtál.
2010. ápr. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

napi 5*150g CH röviden...


de eleve nem is nagyon eszek ennyit, ettől a diétától meg csak éhesebb leszek és többször eszek,mint amúgy...

2010. ápr. 10. 16:37
 3/8 A kérdező kommentje:

diéta nélkül


reggelire joghurt

10órai max 1 banán vagy inkább semmi

ebédre ebéd ( zsírban,olajban sültek eleve kilőve) inkább leves és párolt husok

uzsi nincs nálam

vacsi joghurt, vagy felvágott ubival sajtal, kenyér nélkül, de előfordul hogy nem vacsizok



a diétában

reggel felvágott, sajt, kenyér, zöldség

10órai gyümölcs, túró, tejtermék

ebédre ebéd

uzsira kenyér, felvágott, zöldség, májkrém

vacsira az ami ebédnél



De én nem tudok naponta 5ször enni, meg sokat sem egyszerre. Fura, mert jobban elvagyok, ha kevesebbszer eszek keveset, mintha többször ennék keveset.


ma pl eddig egy joghurt és 1 banán amit megettem és nem vagyok éhes.


fogyni nem fogyok, pedig 2 gyerek mellett rohangálok egész nap.

2010. ápr. 10. 16:42
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz 5-ször enni, akkor egyél csak 4-szer, én nem fogyózok, de én is 4-szer eszek egy nap, 5-ször nem is nagyon tudnám beiktatni.

Mennyire eszel változatosan? Én munkahelyen ebédelek (ha délelőtt dolgozok, akkor rendes ebédidőben mindenkivel, ha délután, akkor mikor beérek, megveszem, ételhordóban felviszem, és 1-2 órával később látok neki), és minden nap valami mást veszek, úgy, hogy egész héten egyek mindenből eleget, húst is, tésztát is, zöldséget is, levest is...


Másik kérdésem, hogy 1 nap mennyi folyadékot iszol és mit?

2010. ápr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem amit elsőnek felsoroltál,tehát ami nem a diéta,az teljesen megfelelő annak,aki nem szeretne hízni,ráadásul még nem is éhezel mellette.Szerintem maradj ennél az összeállításnál,logikus,hogy így jársz jobban.


Az amit diétánál soroltál fel,hát nem tudom,azt ki találta ki diétának,de igazából nem az.Az tulajdonképp teljesen normális étrend,nem is a leg kalóriaszegényebb ételekből összeállítva.

Van benne épp elég szénhidrát,ami gyorsan ad energiát,de nem sokáig érzed utána jóllakottnak magad,hamar újra megéhezel.ez természetes,szerintem mindenkinél így van.

2010. ápr. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is a diétád egy normális étrendnek felel meg. Egyébként én alapból így étkeztem, mikor elkezdtem hízni. A legtöbb összeállított diéta nekem se vált be, híztam tőlük.

Viszont ugyanazt csináltam, mint te, reggelire joghurt, ebéd, vacsora semmi, vagy egész nap kicsiket ettem: narancs, banán, saláta, max 1-2 háztartási keksz és simán fogytam.

Nem tudom kinek válnak be ezek a diéták, talán azoknak, akik rettentően sok édességet és műkaját esznek alapból, a túlzottan elhízottaknak... de egy kevés túlsúllyal rendelkező embernek a koplalás és léböjt jobban beválik!!! Ha nem mondanák el ezt a titkot, akkor nem lehetne eladni annyi diétás terméket :(... Régen mivel diétáztak az emberek??? Nem ettek és kész.

2010. ápr. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia..a válasz nagyon egyszerű..ha reggel nem indítod be az emésztésedet, akkor egész nap lassabb lesz az anyagcseréd, vagyis később éhezel meg..ezért van minden diétában többnyire reggel szénhidrát,hogy este már szenvedj az éhségtől :) nehogy már kellemes legyen a fogyás :D
2010. ápr. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
és azért hízhatsz, mert rossz időben eszel rosszat..kenyér, sajt, tejtermékek..mind rossz..magas szénhidrát ill. zsírtartalom..ha nagyon akarsz tejterméket, kenyeret enni délelőtt még megteheted, délután NEM..
2010. ápr. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!