Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van ez? Ez normális súly?

Miért van ez? Ez normális súly?

Figyelt kérdés

Szóval iskola kezdés előtt 52,5-53 kg voltam,el is küldtek anorexia gyanújával(bár én nem értettem miért) vérvételre,mindenre,mert december óta nem jött meg.A nőgyógyász és az orvosok azt javasolták,hogy legalább 58 kgra hízzak fel,hogy megjöjjön,hát most vagyok 57,5 és nem csak,hogy dagadtnak,undorítónak és kellemetlennek érzem magam még csak meg se jött.És egyszerűen kínoz az az egész,hogy most majdnem ötvennyolc kiló vagyok és folyton dagadtabbnak látom magam másoknál és kiidegel...Mit tegyek?Kezdjek el fogyózni megint,gondolom akkor nem a hízás volt a hunyó a menstruációmnál...Szóval kezdhetek?Eddig is próbáltam,de nem mertem nagyon belekezdeni általános iskola óta több,mint 20 kg ment le,biztos vagyok benne,hogyha elhatározom magam sikerülne lemenni 53 kgra...

16/L 173 cm/57,5 kg


2011. nov. 13. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor menj vissza a nődokihoz, h írjon fel gyógyszert, amitől ismét menstruálni fogsz, mert ez nem játék. Simán meddő lehetsz!


És h sikerült visszahízni? Mert nekem is kell, anorexia miatt, csak nem tudok. :(

2011. nov. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én nem akartam hízni,de édesanyám a nap huszonnégy órájában tömött,zsíros főtt kaják,sütik,mindig direkt a kedvenceimet és hiába mondtam,hogy nem kérem azt mondta ő is azt mondta nem szeretné ha 55 alá mennék és addig nem hagyta abba amíg két hónap után sikerült felhízzak öt kilót!rémes,nekem nagyon nem tetszik:(((
2011. nov. 13. 10:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérdező, te hogy látod magad dagadtnak? állsz a tükör előtt, és nézed magad? :S ennek köze nincs az egészséges énképhez..

léteznek testképzavarok, egyáltalán nem biztos, hogy te normálisan meg tudod ítélni milyen testalkatod van, ez esetben pszichiátert lenne érdemes felkeresni.

ez persze csak egy tipp, ami fontosabb, az a nőgyógyász, mint 1. válaszoló is írta, sokkal fontosabb! egy nőnek meg kell hogy jöjjön a havi ciklusa!


anorexiás válaszolónak: enned kell, ezt nem lehet megkerülni. mindenki meg fogja érteni, ha nem akarsz élni, de az élethez elég nagy mennyiségű tápanyagra és energiára van szükség. a másik eset, hogy éppenséggel eszel minimálisan, tehát gyakorlatilag élsz.. de bármikor beájulhatsz egy busz elé, mert mocskosul le vagy gyengülve. én akkor lennék öngyilkos, ha lesoványodott, legyengült állapotban kéne élnem, és nem tudnék megerősödni egy elfogadható szintre, nem tudom te hogy bírod..

2011. nov. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!