Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért érzem úgy hogy ha...

Miért érzem úgy hogy ha sportolok több kiló jön fel mint le?

Figyelt kérdés
Napi szinten járok futni 4-8km lassú vagy váltogatott tempóban.Fél éve is így volt akkor 60kg voltam és 169 cm.Suli miatt ki kellett hagynom fél évet szinte semmit sem mozogtam ugyanúgy vagy többet ettem tv,stb...és lement 7kg!Most újra kezdtem az edzéseket és az 53kg-ról már 56-ra visszaugrottam 2 hét alatt:S miért lehet ez?és mit csináljak hogy az 53-at tartani tudjam nekem az nagyon jó volt de az edzéseket nem akarom abbahagyni!!
2010. ápr. 10. 17:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Azért, mert az iuzom fajsúlya nagyobb, mint a zsíré. Egy izmos ember mindig is többet fog nyomni, mint egy ugyanolyan vagy akár nagyobb méretekkel rendelkező, de zsíros ember.
2010. ápr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!