Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha mellből fogyunk először,...

Ha mellből fogyunk először, akkor oda is hizunk először? Ez miért nem igy müködik?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
nálam így működik. Ha a párom azt mondja hogy úgy érzi nőtt a mellem, akkor tudom h híztam.
2010. ápr. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

de jo neked...

nkem sajnos hasra és seggre megy...

igazságtalan, bezzeg ha fogyni probálok, akkor mellem megy le

2010. ápr. 10. 21:06
 3/4 anonim ***** válasza:
én csöcsre is hízok. Nagyon utálom. Eléggé fáj, és zavaró. Ezért ha érzem, hogy feszít és nagyobb, akkor megyek futni, persze ha fogyok, mindenhonnan egyformán. Homokóra alkat vagyok, így szerencsés is. Ja és egy kilót hízom, akkor abból megy combra, csípőre, derékra, mellre és tokára is...tyű de jóóóó:) De legalább észreveszem, és fogyni tudok időben!
2010. ápr. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ja annyit hozzáteszek, hogy azért felülről, mert körte alkat vagy! Fussál, kocogj!
2010. ápr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!