Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Először tömeg növeljek és...

Először tömeg növeljek és utána szálkásítsak?

Figyelt kérdés

Jelenleg 90 kiló vagyok és hát ugye ez zsír.Magyarán túlsúlyos vagyok.

A kérdésem adott, hogy először kezdjek el tömeget növelni hogy legyen rajtam izom és utána kezdjek el szálkásítani?

Ugye a célom az lenne hogy lefogyjak,de akkor már úgy gondolom hogy mikorra lefogyok addigra valamennyi izom legyen rajtam.Persze tudom hogy a helyes táplálkozás is szükséges hozzá.

És még az lenne a kérdésem, hogy kb mennyi idő után érdemes áttérnem a tömegnövelésről a szálkásításra? Most ugye nem akarok hatalmas izmokat, de azért maradjon egy kis forma miután eltüntetem az összes zsírt.

Kicsit hosszú lett.


Válaszaitokat előre is köszönöm!


2011. júl. 31. 21:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem kell leszálkásítani,de először diétázd le magad kb 15%os testzsírra.

Ha ez megvan,akkor már valamennyire tisztában kell lenned a táplálkozással és ezután jöhet a tömegnövelés.

Annak semmi értelme,hogy túlsúllyal még tömegelj.

Nem esztétikus,felesleges és a magas testzsír nem is egészséges.

2011. júl. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!