Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért jó, hogyan működik?

Miért jó, hogyan működik?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőmtől kaptam egy üveg Stella paprikakrémet, hogy mozgás előtt kenjem be magamat vele és sokkal szebb lesz a hatás és eredményesebb leszek..


Nem igazán értem, miért, hogyan.. egy krémtől?


2010. ápr. 10. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, a paprikakrém fokozza a bekent terület szöveteinek vérellátását, így mozgáskor hatékonyabban ég ot a zsír :) Még nem próbáltam, nem tudom, hat-e valójában, de elvileg ez a mechanizmus. Tudod, azon alapul, hogy mikor erőspaprikát eszel, akkor csíp, bevörösödsz és kimleegszel: vérbőséget okoz és a hőtermelést is fokozza. Szájon át fogyasztva is szoktak csípőspaprika bogyókat enni, mert pörgeti az anyagcserét, beizzítja a gyomrot, kenőcs formájában meg "helyileg" hat :)


Ha működik, szólj! :)

2010. ápr. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) Kipróbálom, lemérem magamat, aztán majd később szólok, ha működik...


Lehet, hogy hitetlen vagyok, de ha valóban így működik, akkor miért nem használja mindenki? Nekem fura egy kicsit, hogy egy krémtől jobban ég a zsír, de lehet, hogy agyilag kell átprogramozni magamat? :)

2010. ápr. 10. 18:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem is furcsa, nem is szoktam kipróbálni mindent, csak ha visszahallom hús-vér emberektől, hogy elértek valamit vele :) Én is szkeprikus vagyok, de esélyt mindennek adok.

Mindenképp írj, ha működött!

Sok sikert!

2010. ápr. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rendben :)


Valaki, aki már tapasztalt változást a krémmel kapcsolatban? Örülnék, ha megosztaná velünk is!

2010. ápr. 10. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!