Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A zsírszegény túrót milyen...

A zsírszegény túrót milyen formában fogyasztjátok?

Figyelt kérdés
Valami jó ötletnek, receptnek nagyon örülnék, mert én eddig úgy ettem mindig, hogy apróra vágott gyümölcsöt, és zsírszegény gyümölcsjoghurtot kevertem hozzá. Finom is így, ráadásul nagyon jó, mikor nagy néha édességet kívánok, de már kicsit unalmas.
2016. máj. 31. 16:20
 1/10 anonim ***** válasza:
kanállal
2016. máj. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Édes, hogy azt hiszed vicces vagy. :)
2016. máj. 31. 17:15
 3/10 anonim ***** válasza:

Én 150-200 g túróhoz teszek két mokkáskanál kakaóport, három kanál kókuszreszeléket, pár szem mazsolát meg édesítőt. Nekem így bevált, mert kakaófüggő vagyok. :)

De lehet belőle csinálni körözöttet, aztán paprikával megenni, vagy zöldfűszerekkel, lenmaggal, szezámmaggal összekeverni, a lehetőségeknek csak a képzelőerőid - meg a makróid - szabnak határt.

Van pl ilyen is:

[link]

meg ilyen is:

[link]

2016. máj. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket! :)
2016. máj. 31. 18:02
 5/10 anonim ***** válasza:

Én sósan ezt szoktam:


A túrót áttöröm (elhagyható), összekeverem friss snidlinggel, újhagymával, sóval, borssal, minimális kaporral, és bele töltöm egy kivájt paradicsomba. Tetejére reszelt sovány sajtot reszelek, ráteszem a paradicsom "kalapját", és mehet az előmelegített sütőbe. 160 fokon szoktam sütni, kb 20 percig.


Édesen: Idény gyümölcsöket egy pici mézzel ( vagy simán ) leturmixolsz, ezt hozzákeverd az áttört túróhoz. Mehet bele kevés natúr joghurt. Isteni túrókrém lesz belőle! De keverhetsz a túróba lekvárt is, akár cukormentes változatban.

2016. máj. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ú, az a sós változat nagyon tetszik. Köszönöm! :)

Az édes pedig szinte ugyanaz, mint amit én szoktam magamnak készíteni.

2016. máj. 31. 18:17
 7/10 anonim ***** válasza:
Én ritkán eszek túrót. Akkor túró-rudi tortát készítek belőle... :-)
2016. máj. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát azt én is nagyon bírnám, de a fogyókúrám nem annyira. :)
2016. máj. 31. 20:50
 9/10 anonim ***** válasza:
édesítő+fahér v édesítő + vanilia aroma
2016. jún. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mostlátom elírtam fahér=fahéj
2016. jún. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!