Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zsírégetés milyen formában?

Zsírégetés milyen formában?

Figyelt kérdés

Jelenleg kb.35% zsír van rajtam ezt le szeretném gyilkolni 1%-ra. Ehhez mennyire járul hozzá a futás?/Ha tudtok olyan tanácsokat amivel rendesen lehet pusztítani a zsírt azokat a válaszokat szívesen várom.

ui.: pl. alacsony szénhidrát tartalmú ételek, kis súlyokkal intenzív edzés stb.



2016. máj. 31. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:

1%?? Nem lesz az egy picit keves? Ugye tisztaban vagy vele, hogy van egy minimalis testzsir% ami a tested normalis müködesehez kell?

Ferfi vagy vagy nö? Nem bantaskepp, de miert nem elerhetö celokat tüzöl ki elsö körben? Pl. 20%? Mar az is durvan szep eredmeny lenne elsöre. Nökent ugy mar jol fogsz festeni.

Ha meg ferfi vagy, akkor. 35% eleg sok, tehat elsöre ott is valami hasonlot celoznek be. Aztan ha elerted, lehet tovabbgondolni.

2016. máj. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ebben minden szükséges infót megtalálsz:

[link]

2016. máj. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Köszönöm a válaszokat az első embernek fiu vagyok es azert rakom a limitet 1% ra mert nekem az a celom+ igy arra fogok koncentralni hogy 1% toljam le es igy nem fog feltunni hogy mondjuk 15% a testzsír szazalekom.
2016. máj. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 3% alatti testzsír még férfiaknak is életveszélyes. A profi testépítők (akik ugye szteroidokat is használnak) versenyre szokták levinni kb. 5-6 %-rajta.
2016. máj. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!