Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szakítás utáni étvágytalanság?...

Szakítás utáni étvágytalanság? Ti mennyit fogytatok?

Figyelt kérdés

1 hete ért véget egy több éves kapcsolatom.Máskor is volt már részem ebben sajnos de most jobban megvisel a dolog.

Enni nem tudok azóta semmit csak fehérjét és vizet iszok, hogy legalább ennyi legyen bennem.Próbáltam enni de minden kijön belőlem.

Nem bánom ha fogyok valamennyit csak érdekelne kinek meddig tartott ez az időszak és mennyit fogytatok?



2016. máj. 31. 20:30
 1/9 anonim válasza:
100%
Nekem nem volt ilyen súlyos, csak simán kevesebbet ettem. Olyan 25 kilót adtam le fél év alatt.
2016. máj. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Nekem is 4. napja tart a szakítás utáni hangulat, hát nem nagyon tudok enni én sem.
2016. máj. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
90%

Én 1 évig futkostam az ex után. Addig kb. befordulás de nagyon durván. Aztán rájöttem hogy kár bánkódni, mostmár úgy is teljesen mindegy. A siránkozással nem érek el semmi, jobb nem lesz, ideje lépni! Mert a haladás motivál.

Nem olyan fekete az ördög, mint amilyennek festik.

2016. máj. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Lehet nálam is kifog tartani legalább egy évig. Mert jelen pillanatban nagyon nem tudom elfogadni hogy nincs már velem. Akár hogy próbálom nem megy... Most vagyok 80kg akkor lehet 60kg osként végzem
2016. máj. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Nekem másfél éve volt a szakításom, nagyjából fél év alatt adtam le 10-13 kg-t. Azóta bár kg visszajött de most lassan már jól érzem magam a bőrőmben. 22F
2016. máj. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
90%
Fél év alatt 10 kg fogyásom volt. :/
2016. máj. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Februarban lett vege a kapcsolatomnak. Azota 21 kgot fogytam. Mondjuk eleg duci is voltam. Azota is tart az etvagytalansag. Szerintem ezt meg sokaig nem fogom feldolgozni. 19L
2016. máj. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem is 3 hónapja lett vége a 3 éves kapcsolatomnak,azóta 5 kilót fogytam.
2016. jún. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 4 hónap alatt fogytam 11 kg-ot.
2016. jún. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!