Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így jó lesz? Mennyi idő...

Ez így jó lesz? Mennyi idő után fog látszódni az eredmény?

Figyelt kérdés

Három napája kezdtem el tornázni, hogy lemenjen a felesleg és kicsit feszesebb legyek. Az első nap 20 percet Réka dvd-ztem (comb,popsi,csípő és bersze a has alsó része is ide tartozik) a második nap 1 órát futottam és 20 percet Rékáztam. Tegnap 1 órát futottam és mára is 1 órát tervezek futni, meg lehet, hogy Rékázok is. Elég lesz ennyi mozgás? És kb. mikor lehet látni már a változást? Köszi előre a válaszokat!

16/L


2010. ápr. 11. 13:13
 1/2 anonim válasza:

Fogyásnál a diétán van a hangsúly.

Egyél naponta 5-6x, fehér húst, zöldséget, gyümölcsöt, igyál sokat.

Persze a torna is fontos!

De azt tudd, hogy fogynni nem leeht csak egy testrészről (nem (csak) az fog fogyni, amit megmozgatsz, hanem az egész testedről, genetika kérdése, hogy honnan fog elsőként eltűnni a felesleg (ahol legutoljára jelent meg).

Sok sikert!

2010. ápr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi! A kajával nincs gond, nem eszek gyorskaját, se semmi zsírosat két okból: 1. nem szeretem 2. a gyomrom miatt hányok és nagyon beteg vagyok a nehéz kajáktól, én sem egy részről gondoltam leadni a felesleget, hanem mindenhonnan kicsit, hogy arányos legyek :)
2010. ápr. 11. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!