Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha futás előtt fél órával és...

Ha futás előtt fél órával és futás után fél órával eszem, az baj?

Figyelt kérdés
Hallottam, hoyg előtte nem szabad enni stb, meg utána sem. Én viszont rosszul lettem, mikor hamarabb ettem. Futás előtt fél órával keveset eszem, pl egy banán, vgy joghurt, vagy kis főtt kaja.
2010. ápr. 11. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
banán? abba van a legtöbb gyümölcscukor! Minek fogyózol ha mozgás előtt és után tömöd magad? Ha meg rosszul lettél, nem jól csinálod...
2010. ápr. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy banántól semmi bajod nem lesz, edd meg nyugodtan. Nem tonnaszámra, de egy nem árt.
2010. ápr. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az előzővel értek egyet! babánt egyél nyugodtan, de ne sokat. Ajánlok egy szakértőt is, aki segít, és akinek nyugodtan felteheted kérdéseidet! ;)
2010. ápr. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bocsánat, banánt
2010. ápr. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen, ha egy banánt megeszel futás előtt az nagyon jó, mert azt olvastam, hogy attól kapsz a legnagyobb energiát(vagy vmi ilyesmi) és jobban fog menni a futás.
2010. ápr. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előtte 2-3 órával nem jó enni, de ha neked kell, akkor egyél, egy banán tökéletes. A szervezeted megmutatja, mi kell neki, ha odafigyelsz rá. Utána viszont nyugodtan ehetsz, sőt éppen az a jó, ha fél-egy órán belül eszel! Ne feledkezz el a folyadékpótlásról most, hogy jön a meleg.
2010. ápr. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.
2010. ápr. 13. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!