Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma meg csak 800kalóriát ettem...

Ma meg csak 800kalóriát ettem meg, ha tejbegrízt ennék most az bezavarna a diétámba? Mennyire nehezíti meg a fogyást?

Figyelt kérdés
2016. jún. 3. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
a tejbegríz jó
2016. jún. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy tányérka tejbegríztől sok bajod nem lesz. Erre mondják azt, hogy diéta alatt is lehet néha bűnözni. Egyébként mértékkel bármit lehet enni, csak ne legyen teletömve tartósítószerekkel, meg cukorral. Házi készítésű tejbegrízt úgy készíted ahogy te szeretnéd és nincs benne rejtett adalék anyag, így nyugodtan eheted, ha éppen azt kívánod.
2016. jún. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A koplalás jobban bezavar, persze egyetlen nap még lehet kis kalóriás.

A cukor nem jó, a tej nem jó, a glutén sem az igazi, de azért nem a világ vége, ha neked belefér s jólesik, edd. Azért ne erre alapozd a napjaid :)

Nekem nem kavar be semmi, ha kalóriadeficitben vagyok, másokkal már előfordulhat, de erre nincs szabály, ki kell tapasztalni, mi működik.

2016. jún. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!