Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tejbegrízt, rántottát lehet...

Tejbegrízt, rántottát lehet enni fogyókúra alatt?

Figyelt kérdés
Egyikből sem nagy adagot.Tejbegrízből egy kis tányérnyit.Rántottát 2tojásból,pici olajjal,és egy csipet sóval.
2011. febr. 22. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
NEM.
2011. febr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oké.Köszi!
2011. febr. 22. 20:02
 3/8 anonim ***** válasza:
de lehet
2011. febr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
persze, hogy lehet. az a lényeg, hogy a napi bevitt kalória ne haladjon meg egy bizonyos értéket, és akkor fogysz.
2011. febr. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne? Én azt mondom, hogy egyél mindkettőt, de ne fogyózz (legalábbis ne a tipikus kajamegvonós fogyókúrát), mert azzal nem érsz el hosszútávú eredményt.

Számold ki, hogy mennyi a kalóriaszükségleted (neten találsz kalkulátort). Annyit ehetsz egy nap. Ha 2500 kalória, akkor annyi. Annál többet ne egyél, de annyit ehetsz. Max vonj le 500 kalóriát és akkor még ok, ráadásul gyorsabban fogsz.

A tejbegríz előtt pedig MOZOGJ. Azzal fogsz fogyni.

2011. febr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A rántotta még jó is :)

Bár én a helyedben olaj nélkül csinálnám. Semmivel sem rosszabb, sőt..

2011. febr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
semmivel se rosszabb, csak éppen odaég. sebaj.
2011. febr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor venni kell pár száz ft-ért olyan serpenyőt, amibe nem ég oda ;)Bár né azt hittem már mindenkinek van ilyen, de hát akkor nem..
2011. febr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!