Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Étrend rendben, edzés két...

Étrend rendben, edzés két hónap után apró változást mutathat?

Figyelt kérdés

Eddig sajna nem tudtam eleget edzeni,13 órát dolgoztam heti 6 napban. Az étrendem rendben van,amennyire lehet mellőzöm a lisztet,cukrot,káros dolgokat.

Egészségesen eszek napi 1000-1200 kcalt.

Nyaralni megyünk egy hónap múlva,tudom addigra azért nem,de két hónap múlva fesztiválra megyünk,addigra,ha keményen edzek látszhat némi változás?

Nem durva a helyzet egyébként 166 cm-hez vagyok 60 kg,tavaly 57 voltam,szeretnék addigra újra annyi lenni,ha heti 6 napot edzek,akkor valami apró változás lesz azért? :)

Nem csodát várok értelemszerűen,csak meg akarom tenni amit meg lehet,hogy jobb formába kerüljek addigra,és kíváncsi vagyok mit tudok kihozni ennyi idő alatt,szerintetek sikerülhet kicsit formálódni addigra? :)


22,L


2016. jún. 5. 09:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, ha ezt mind betartod simán lefogyhatsz két hónap alatt 3 kilót és látszani is fog az alakodon a változás, szerintem amúgy az már egy hónap után is látványos lesz.
2016. jún. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!