Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nincs lehetőségem minden...

Ha nincs lehetőségem minden nap húst enni diétában, "pótolhatom" valamilyen fehérjeporral?

Figyelt kérdés
2016. jún. 7. 23:55
 1/8 crudy ***** válasza:
Egy napi étkezést porral kitölteni nem. De mondjuk egy napi étkezést azt már lehet
2016. jún. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 crudy ***** válasza:
És amúgy nem csak a hús tartalmaz fehérjét. A lencsében pl több van de vigyázz mert abban a ch is sok
2016. jún. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül kell hús, fehérje kell.

Én sem húst, sem fehérjeport nem fogyasztok s így is nehéz nem elszállnom a fehérjével :D Fura, ha neked nincs jó fehérjeforrásod, amiből eleget tudsz bevinni (s az aminosavprofil is OK. ha nem vagy vegán, akkor sokkal egyszerűbb, eszel egy csomó állati fehérjét és kész), de van, aki ilyen. Ha nem tudod megoldani ételből, némi fehérjeporos kiegészítéssel sincs gond, csak a kisebbik fele legyen a fehérjebevitelednek.

2016. jún. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kell minden nap húst enni. Pár naponta bőven elég. Fehérjét pedig más forrásokból is kaphatsz. A hüvelyesek rendkívül jók erre. Lencse, bab, sárgaborsó főzelék egy tükörtojással remek fehérjeforrás.
2016. jún. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Esetenként jó még a gomba, a szója, a tojás (vigyázz a koleszterin miatt!), a túró...

Másrészt mennyivel olcsóbb a fehérjepor, mint a hús???

Mert ha nem az anyagiak miatt kérdezed, akkor mi akadályoz esetenként abban, hogy húst egyél???

2016. jún. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tojás a legjobb . Természetesen jó a fehérjepor is,de az csak kiegészítő,prübálj természetes táplálékból bevinni .

A hüvelyes zöldségekben is sok van,ha nem bántják a beleidet .

2016. jún. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A tojás tudtommal jó a koleszterinre, az pedig, hogy rossz lenne, egy iszonyúan rég megdőlt mítosz...


Igen, van benne koleszterin. Nincs ezzel semmi baj, fontos anyag, a testünk nem véletlenül termeli nagy mennyiségben. A fajtája nem mindegy, s azon belül a szemcseméret sem, de erről csak olvastam, megértéséhez kevés a tudásom.

2016. jún. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tojas, sovany sajt mertekkel (lattam multkor grillezheto savosajtot, tetszettek az ertekei), turo


Gomba sem rossz amugy, lencse, quinoa


De en abszolut tojasparti vagyok, sokszor jobban is esik, mint a hus. A turot meg tudod edesen is enni akar, nem is draga, jo dolog, ha birod a tejtermekeket

2016. jún. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!