Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikerült már valakinek?

Sikerült már valakinek?

Figyelt kérdés

Az interneten találtam Denise Austin videókat. Néhányat már ki is próbáltam, és próbálom megoldani, hogy minden nap legyen időm tornázni rá.

Tornázott már valaki erre a videóra? Sikerült valakinek fogynia vele?

Előre is köszönöm!V 20/L


2016. jún. 9. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ètrended milyen? Csak mert mindegy hogy mire, kire tornàzol meg bóhockodsz a szobàban, az hogy fogysz-e vagy sem, az 70%-ban az ètrendedtől függ. Kalória deficitben kell lenned ez az első lèpès, màsodik pedig hogy figyelj a makrókra is.(fehèrje, ch, zsír). Alacsony szènhidràt bevitel, emelt fehérje, és eszenciális zsírok bevitele.
2016. jún. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Alapvetően az étrendnek kell nagyon rendben lennie, ezen múlik minden. Ha ez oké, akkor lehet eredményesebb talán egy hagyományos, folyamatos 45-60 perces aerob mozgás. Előtte egy kis L-karintin, majd jöhet egy sietős gyaloglás,

ellipszis, vagy bicikli. Jók ezek a mozgások is amelyek a videóban vannak, de az aerobnak van egy fontos szabálya, mégpedig hogy nagyon monoton és folyamatos legyen. Beáll a szervezet az adott tempóra és szinte észre sem veszed hogy munkát végzel.

Nyilván mindenkinek más jön be, van akinél ezek a tornák működnek, én ezzel a mozgással és jó étrenddel 30 kilót fogytam 1 év alatt. És természetesen súlyzós edzéssel. :)

2016. jún. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
L-karnitin bocs
2016. jún. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A lényeg, hogy mozogj kicsit minden nap, nem az, hogy mit mozogsz, és ezt nem csak tornázásra értem. Mikor mész munkába vagy órára vagy bárhova inkább gyaloj menj, vagy biciklivel. És a mozgás mit sem ér egy kiegyensúlyozott étrend nélkül. Nem kell koplalni, csak egészségesen táplálkozni és inkább töbször egyél egy nap de mindig kicsi adagokat. Pl: reggelizel (8-kor), aztán uzsonna (11kor), ebéd (2kor), pótebéd (5kor) és végül egy kis vacsora (8kor). Nasi kizárva, esetleg egy-egy gyümölcs fér bele. Nem addig kell enni, amíg érzed, hogy tele van a hasad, hanem amíg elmúlik az éhséged. Abban a pillanatan, hogy nem vagy éhes, tedd el az ennivalót és majd megeheted később. Ismerőseimnek ez segített a legtöbbet. Sok sikert.
2016. jún. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!