Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha mindennap futással elégetek...

Ha mindennap futással elégetek 500kaloriát az jó irany a fogyáshoz?

Figyelt kérdés
Meg ugye még futás utan is elég valamennyi kalória. Mennyi lenne az ideális a fogyáshoz?
2016. jún. 15. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
milyen az étrended? mert futhatsz te naponta félmaratont, ha rosszul étkezel.
2016. jún. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 crudy ***** válasza:
Hány kiló vagy?
2016. jún. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha megvan mellé a normális étrend, kalóriadeficittel, akkor hatni fog.
2016. jún. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A fogyáshoz kalóriadeficit kell. 500 kcalt seperc alatt be lehet kapni, elég sokezer kcal aktivitásnál sem borítékolható a fogyás, ez az evésen is múlik.
2016. jún. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

55 kg vagyok 168cm. És kb 1700 kaloriat viszek be egy nap de ennél többet nem szoktam mivel nem vagyok nagy étkű. Ha reggelizek valamilyen tejterméket szoktam enni ebédnek amit főznek itthon delutan meg gyümölcsöket eszek meg még könnyebb ételek joghurtot stb.


Igazából csak 3 4 kg-ot szeretnék leadni. A lábaimon nincs is súly felesleg szinte csupa izom az egész mivel jó ugró vagyok és jól is futok.Az étkezésemen nem igazán érzem hogy változtatnom kéne mert itthon csak saját termékekből főzünk nem zsírosan es nem is sósan meg persze nem is túl cukrozva.

2016. jún. 16. 09:58
 6/7 anonim válasza:
Hova akarsz fogyni! Pont ideális a testsúlyod!
2016. jún. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szeretnék szép formás lenni hogy elvonjam a figyelmet a bőr hibáimról és a túl szőrösödésemről :/
2016. jún. 21. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!