Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha napi egy órát szobabicikliz...

Ha napi egy órát szobabiciklizek, hány kilót adhatok le juniusra és szeptemberre?

Figyelt kérdés

Elkezdtem szobabiciklizni. 162cm vagyok, és 95kg. Ha minden nap tekerek egy órát, és emellett már most figyelek az étkezésemre(kiigtattam a nehéz, zsíros és cukros ételeket),mikorra várható látható eredmény? És ha ezt folytatom, hány kilót adhatok le nyár elejére? És ha tovább folytatom, tanévkezdésre?


18/L


2010. ápr. 13. 01:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Én decemberben kezdtem fogyókúrázni, napi fél óra torna + egészséges étrend, eddig 12 kiló ment le. Ha gondolod keress meg privibe, szívesen adok tanácsokat.
2010. ápr. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem szobabringán a rövid pedálja miatt és a béna kormánya miatt, mindig előbb megfájdul a térdem, vagy a hátam, még mielőtt elfáradnék :)


Szerintem nehéz betartani, hogy 1 órán át tekerni kell, és ezt minden nap. Ahhoz nagy akaraterő kell.


Azt nem lehet megmondani mennyit fogysz, hát nyilván attól is függ, hogy amúgy könnyen változik a súlyod, vagy már ezer éve ugyanennyi, és attól is függ, hogy mennyire van a szobabringa fékezve tekerés közben. Ha semennyire, csak úgy üresben könnyedén tekered, az nem sokat ér.


Egy igazi bringával viszont más a helyzet, mert ha kinézel a térképen valamit, elmész oda, amíg odaérsz, valószínűleg el sem fáradsz, csak akkor mikor utána haza is kell jönnöd :) De akkor már nem dobhatod félre a bringát az utcán, ha fáradt vagy akkor is haza kell tekerned vele. És jobb ha sietsz, hogy időben hazaérj!

Na ezért jobb az igazi bringa :)

2010. ápr. 13. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
igaza van xDD
2010. ápr. 13. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én diéta mellett szobabiciklizem, igaz én nem minden nap, hanem heti 4x 40percet+mellé még 40 perc gyors gyaloglás futópadon. 2 és fél hónapja. Eddig -8kg-nál tartok, szóval nem egy gyors a fogyásom tempója, de ez így jó. Én 172cm vagyok, jelenleg 92kg, szóval 100-ról kezdtem.. Ne akarj gyorsan fogyni szerintem, mert neked is azért nagyobb túlsúlyod van, a bőrnek is alkalmazkodnia kell a fogyáshoz. Heti fél, max egy kg a jó. Elején lemehet ennél több is hetente, ez természetes. 19/L
2010. ápr. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezzel lehet fogyni, csak arra figyelj, hogy alacsony fokozaton, kényelmes tempóban tekerj (aerob), tehát ne hajtsd magad (kardió). A zsíros meg cukros kajákat jó hogy kiiktattad, de iktasd ki a lisztet is ha eredményt akarsz.

Gyakorlatilag marad a zöldség, csirkemell, sovány marha, hal, túró, teljes kiőrlésű dolgok.

2010. ápr. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a tekerés nagyon egyoldalú. előbb utóbb iktass be valami aerobikot, pl Norbi duci tréning. a többi jó. és szerintem olyan 20kg-t simán fogyhatsz akár júniusig is.
2010. ápr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem sozbabiciklivel nem sokat :P:P:)) en sportolo vagyok es kemeny munkaval jar a fogyas...minimum fussal mindenap 2 km es meglatod az almod valora valik :)
2010. ápr. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Duciknak ne tanácsoljátok már mindig a futást!Ha annyira sportoló vagy,tudhatnád,hogy a futás igen hamar tönkre teszi a térdizületeket.(duciknak)Az sem mindegy milyen talajon,milyen cipőben futunk.
2010. ápr. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!