Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit ehetek ilyenkor?

Mit ehetek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Tudom nem ide való kérdés, de fogyókúra alatt gondolom találkoztatok már ilyen panasszal, remélem tudtok segíteni. :) Olyan problémám lenne, hogy általában délelőtt fordul elő velem. Azonnal éhség érzet tőr rám, de annyira, hogy szédülök, remeg a kezem, rosszul vagyok. Ilyenkor muszáj ennem. Erre szeretnék segítséget kérni. Mit egyek ilyenkor? Ami miatt nem hízok el, de mégis eltelít. Eddig nem volt gond a súlyommal, viszont emiatt felszaladt pát kiló a hasra, úszógumira. Köszönöm.
2016. jún. 21. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Reggelizni szoktál?
2016. jún. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez erős inzulin betegség tünet, amennyiben nem reggelizel rendesen. Szerintem nem árt megnézetni.

Erre általában IR-diétát írnak elő, ami -attól függetlenül, hogy beteg vagy-e vagy sem- hatékony fogyást tekintve.

2016. jún. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Több infó kéne, mert ez nem normális, amennyiben még reggelizel is és rendesen. A sima éhség okés, akkor egyél. Nem "eltelítő" dolgokat, hanem kalóriát, tápanyagot, annyit, amennyi kell. A testednek szüksége van ezekre, nem az éhséget kell elverni valahogy (bár akinek elég "belevaló" szervezete van, annál az éhség is csak rendes evéssel múlik el).

Válts életmódot, rendes ételeket egyél, amik táplálóak s nem vackok, amiktől csak megéhezel újra.

2016. jún. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendesen eszek, nem fogyókúrázok. Negyed5-kor kelek, fél5-kor reggelizek, mert reggel kávézok, ezelőtt legalább egy fél szelet kenyeret meg eszek, szalámival, vagy valamivel. Majd 7 óra körül mikor beérek a munkahelyre, már picit szédülök, ekkor eszek egy szendvicset, péksüteményt, attól függ. Aztán 9 óra fele már szédüléses éhség van, így azonnal ennem kell, ugyanezt vagy hasonlót, majd olyan fél12 fele ismét éhes leszek, ekkor ebédelek, inenntől nincs gond. Már próbáltam, hogy az evések között eszek müzlit, cukrot, vagy valami hasonlót, de nem igazán segítet. Annyit még hozzá tennék, hogy gyors az anyagcserém, emiatt is lehetséges ez? Köszönöm mindenkinek.
2016. jún. 25. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!