Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tanulás közben és utána...

Tanulás közben és utána mindig nagyon éhes vagyok. Ilyenkor ehetek többet is, vagy hízni fogok? Félek, hogy nem használom el az összes bevitt kalóriát. De ha csak normál mennyiséget eszem, nem fog annyira az agyam.

Figyelt kérdés
2015. jún. 17. 23:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is dettó ugyanilyen vagyok, ha nagyon stresszes vagyok vagy tanulok folyton ennék. Próbálj ilyenkor egészségesebb kajákból többet enni és akkor nem lesz belőle akkora baj. Sajnos ilyenkor nem égetsz el sokkal több kcalt, én tavaly vizsgaidőszakban legalább 4 kilót híztam és 3 hónap volt leadni, szóval most inkább visszább fogtam magam és csak a vizsga előtti nap kajáltam be.
2015. jún. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Ezért nem kell tanulni
2015. jún. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gyengèbbek kedvèèrt - bár tuti tanìtják iskolában, mert èn is ott tanultam - az agy folyamatos energiaigènyű ès raktárra termel azaz a tanulás nem használ extra energiát, mitöbb èbren lenni is kevesebb mint 1%-al nagyobb energiafelhasználás az alváshoz kèpest.
2015. jún. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy csak azért eszel, hogy addig is legyen indokod felállni a könyveid mellől és szusszanni egy kicsit? Én vizsgaidőszakban sosem híztam, ellenben rengeteget ittam, nekem az volt az ürügy a pihenésre, hogy készítek és elszürcsölgetek egy bögre teát:) Attól persze, hogy tudtam, hogy ez valójában csak ürügy, tényleg úgy éreztem, hogy nagyon kell az a tea:)))
2015. jún. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tényleg éhes vagyok... De szerintem kell is több kalória a fokozottabb szellemi munkához. Nem sokkal több, mint alapesetben, de valamivel :)
2015. jún. 18. 21:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerezz be kevéskalóriás nassokat :) én ilyenkor mindig abo nettet valami gyümölcsöt vagy joghurtot (sima , cukormentes) eszek
2015. jún. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
de igenis többet használ tapasztalat... a meg h mit tanítanak...
2015. jún. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
többet tanuls megnő a cukorszükséglet főleg a glükóz ez akkor főleg észreveszed ha fogyókúrázol, vagy kevesebbet mozogsz amiket vizsgaidőszakban nem javasolnék..
2015. jún. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Velem is ez szokott lenni,ha sokat kell tanulnom és állandóan elfoglalt vagyok. És egyébként szerintem is szüksége van rá az agynak,szóval azt tudom tanácsolni,amit a többiek,hogy próbálj meg egészségesebb dolgokat enni tanulás közben. Pl.fahéjas/kakaós/sós kölesgolyó,néhány szem mogyoró/mandula,paradicsom+csirkemell sonka,gyümölcs,natúr joghurt édesítővel és a tea is jó ötlet szerintem,valamennyire eltelít.
2015. aug. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!