Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Konditerembe fogok járni....

Konditerembe fogok járni. Edzés mellett futni is fogok, de mit kellene ennem?

Figyelt kérdés
Jártam már kondiba pár hónapot, és azt a formámat szeretném visszakapni. Annyi változtatással, hogy most oda szeretnék figyelni a kajára is. Mivel édesanyámmal lakom, nem feltétlen jöhet szóba a minden napos rántotthús. Leginkább fogyni szeretnék, - és egy kis izom sem állna rosszul- 85 kg vagyok, 18 éves fiú, kicsi pocakkal. Súlyzós edzés után a futás hasznos dolog? reggelire gondoltam rántotta, ebédre rántott hús, estére viszont ötletem sincs mit kellene ennem. Segitsetek légyszi:D

2016. jún. 22. 13:22
 1/3 crudy ***** válasza:
Az ebéded se jó. A rántott hús nem igazán diétás kaja. Persze ha keveset eszel belőle akkor jó de gondolom nem akarsz éhes lenni. Az jó h formásodni akarsz meg az is h fogyni de a kettő együtt nem megy. Nem tudom milyen magas vagy így lehet h a 85 kiló teljesen ideális. Ha nem vagy túlsúlyos akkor azt mondom h kezdj el edzeni, tömegelni aztán ha már van rajtad némi izom is akkor kezdj el diétázni. Keress neten diétás étrendeket pl itt: [link]
2016. jún. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de ha edzek és futok utána hogy fogyjak az üti egymást nem?
2016. jún. 28. 20:29
 3/3 crudy ***** válasza:
Nem. A fogyás és hízás tehát izomépítés elsősorban nem a munkától függ. Az a mérvadó h hogyan eszel. A fizikai mozgás pedig segít, izomépítésnél persze elengedhetetlen. Mivel általában nem szeretnénk h az izom kevesebb legyen rajtunk főleg te ahogy olvastam így úgy kell fogyni h minél több menjen le zsírból. Ez azért is jó mert valaki túlsúlyosan nem sokkal néz ki jobban mint ideális súllyal de magas testzsírszázalékkal. Ezért kell edzeni fogyás mellett is, a szervezet vak, nem lát csak abból dolgozik amit üzensz neki és ha azt üzened neki h az izmokra szüksége van de a bevitt tápanyag mégis kevés akkor törekedni fog arra h izmot tartson és zsírt veszítsen. Így lehet minimalizálni az izom katabolizmust. A futás is jó amíg aerob tartományban vagy és nem túl illetve nem túl kevés, az ideális az 40 perc.
2016. jún. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!