Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Abc (ana boot canp)?

Abc (ana boot canp)?

Figyelt kérdés

Mi is pontosan az abc(ana boot camp ) diéta?

Egy barátnőm majdnem végigcsinálta és rengeteget fogyott vele,ezért én is ki szeretném próbálni,de nem tudom hogy pontosan hogyan is működik? Lehet mellette edzeni?



2016. jún. 23. 15:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Most komolyan,miért nem kérdezed meg a barátnődet? Szerintem itt ember nem lesz, aki tudná, mi a rák ez. Mondjuk az rejtély, hogy egy normális diéta miért nem felel meg. Ott fel sem merül, hogy kell-e edzeni.
2016. jún. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__44..


Tessék. Ha sokáig akarsz még élni, akkor ne csináld...

2016. jún. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A barátnőm sokáig csinálta és semmi baja nem lett,csak jó alakja lett.
2016. jún. 23. 17:57
 4/10 anonim ***** válasza:
Ana, szóval ez az anorexiából jön. Hadd világosítsalak fel, kisszívem, mint volt anorexiás, hogy mik is lesznek a következmények. Ez a diéta éheztetésen alapszik, éhezel így fogysz. Aztán ha belekeveredsz, nem tudod abbahagyni, olyan sovány leszel, hogy az már undorító. Nem lesz mentruációd, székrekedésed lesz, hull a hajad, de kellettlen helyeken (derék, has, kar) nagyon szörösödsz. plöttyedt leszek, semmi izom rajtad, mivel éhezel, nincs amivel izmodt építs, így csunya lesz a logó bőröd. Plusz, ha normálisan kezdesz enni a duplájád hízod vissza. Én a fentiek közül mindent tapasztaltam. Ja és azóta folyamatosan fázok, még nyáron, hetente egyszer nagyvécézem, és nagyon könnyen fáradok. Ezt akarod? Ha igen, akkor hajrá, csináld végig ezt a baromságot.
2016. jún. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mar elkezdtem es semmi bajom nincs,sot jol erzem magam. Ugy latszik ram ezek nem vonatkoznak. Ugyis csak kb 3-4 kilot szeretnek fogyni.
2016. jún. 24. 12:54
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem egyik napról a másikra jöttek a tünetek, csak szólok. Nagyon naiv vagy, hogy így akarsz fogyni. Biztos alig vagy több 14nél.
2016. jún. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tényleg? Fél napja csinálod és semmi bajod? Hát ez fantasztikus! Akkor biztos jó lesz. Csináld csak! Érted nem kár...
2016. jún. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Majd ha visszaszeded a dupláját,ne gyere hozzánk siránkozva, hogy mi történt. Egészségesen is lehet fogyni, minden ilyen baromság diéta nélkül, csak egy kicsit kellene lemondani a rossz kajákról és felemelni a hátsódat és mozgoni egy keveset. Mert én anorexia után visszahíztam a dupláját a leadott súlynak, és képzeld sikeresen egészséges súlyúra fogytam sporttal és megfelelő étrenddel, és ezt meg is tudom tartani.
2016. jún. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kiprobaltam es 5. Nap mar nagyon szedultem es gyenge voltam,fajt a hasam,ugyhogy tenyleg hulyeseg. Inkabb eszem egeszsegesebben es beiratkoztam teniszre. Nehogy kiprobalja valaki!:(
2016. jún. 25. 08:02
 10/10 anonim ***** válasza:
Na látod!
2016. jún. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!