Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kéne fogynom, vagy megfelelő...

Kéne fogynom, vagy megfelelő a súlyom?

Figyelt kérdés
61kg és 164cm lány vagyok

2016. jún. 30. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Így számok alapján van rajtad kb 3-4 kg felesleg, ami elenyésző.


De ha megnézed ezt a képet csak számok alapján nem lehet ezt így eldönteni:

[link]

2016. jún. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, nem ártana, hacsak nem vagy a naturál maximumod környékén izomzatban - akkor se vagy szálkás, de egy kis plusz háj általában nem néz ki rosszul egy lányon. Ha mégis, mert pl. 3 kiló pluszod van, mind hason, akkor fogynod célszerű.

Illetve ha jól érzed magad így, s nem hájas a hasad a belső szerveiddel együtt (úgy tudom, a hasra hízás emiatt egészségtelenebb), szóval ha egészséges neked ez a súly, csak láythatóan van pluszod, de ez nem zavar s talán szexi is vagy vele, akkor ne fogyj, így is jó.


Te látod magad s a magad ízlésének kell megfelelned, honnan tudjuk ezt mi, vakon?

2016. jún. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
A számok alapján inkább tizenpár kilót mondanék, mivel a mai lányok ritkán izmosak. Izmosan persze kevés a feleslege, azt már írtam.
2016. jún. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szeintem még egy 5-6 kilót, és nagyon jól fogsz kinézni -bár ez a korodtól is függ.
2016. aug. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!