Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sürgősen fogynom kell, de nem...

Sürgősen fogynom kell, de nem tudom mi a megfelelő módszer. Eddig jól csináltam?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok.

Január óta fogytam 6kg-t. Kb. 2 hete minden nap csinálok 5-6x gugolást(50x),hasprést(25x),felülést(25x). Kevesebbet is eszem. Kb. 16-17 kg-t kellene még fogynom, hogy elérjem az álom súlyt(ami 56-57 kg lenne),de ha kevesebbet sikerül leadni annak is örülnék. Nem jó most sehogy sem, hogy 72 kg vagyok. Nem érzem jól magam..Segítenétek?



2012. ápr. 12. 13:05
 1/5 anonim válasza:
hány cm vagy?
2012. ápr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
168
2012. ápr. 12. 13:26
 3/5 anonim válasza:
hát én 156 cm vagyok és69kg.Én sem érzem jol magam a bőrömben.Én sokat szoktam sétalni ,minden este lefekvés előtt hasizmozok,néha futok is.Szerintem neked is setalnod kellenne
2012. ápr. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem biztos hogy a séta hatásos..Meg leginkább olyan módszerek kellenének amiket itthon bírok csinálni.
2012. ápr. 12. 13:33
 5/5 dorothy0108 válasza:
Figyelj én azt ajánlom hogy napi 5x-ri étkezés de KEVESET:csirke hal,zöldség gyümi,de ne banán mert az nagyon cukros...fussál,táncolj,kardióz....ilyenek,csak az a lényeg hogy mozogj sokta kb napi 1-2 órát...én is ezt csinálom,és minden héten 3kg-al könnyebb vagyok :D próbáld ki! :)
2012. ápr. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!