Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerentetek annak van ertelme...

Szerentetek annak van ertelme ha 2 napig csak gyumit eszek? Több lent

Figyelt kérdés
Mert valahol olvastam h ez hatásos és néztem h milyen hyümölcsöt ezyek de végül a sárgabarack dinnye szibarack citrom narancs ribizli banánnál maradtam. Szerentetek ennek van értelme? És ha van ezekkel a gyümölcsökkel jó? Mármint nem gyorsfogyást szeretnék csak ilyen méregtelenités bagy hohy kell azt hívni

2016. júl. 2. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs értelme. Igyál elegendő vizet! Az méregtelenít.
2016. júl. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Semmi értelme nincs. A gyümölcs gyakorlatilag cukor és víz, szénhidrát.

Miért ennél 2 napig csak cukrot?

Különben is, 2 nap semmit nem ér, méregteleníteni meg nem kell, azt megteszik helyetted a szerveid, folyamatosan.

2016. júl. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Méregtelenítés? Minek! Az evolúció úgy alkotta meg az élővilágot (többek között az embert), hogy az élőlények méregtelenítik saját magukat. Éljél egészséges életmódot, és akkor a májad, veséd stb. el tudja végezni a méregtelenítés folyamatát! Ez a „divatos méregtelenítés” csak gazdagodni kívánó sarlatánoknak kedvez.
2016. júl. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Több értelmét látom hogy ezeket naponta eszed.
2016. júl. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan szempontból lehet értelme, hogy kicsit fellélegzik az emésztésed, és beviszel egy csomó vitamint, enzimet, és egyéb mikrotápanyagot. De sem fogyni nem fogsz, sem a tested nem fogod méregteleníteni. A méregtelenítés amúgy is kamugyanús, de ha nem is, ezek akkor is hosszú hónapok alatt végbemenő folyamatok, amiket csak egészséges életmóddal lehet elérni.
2016. júl. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!