Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi megy le...

Szerintetek mennyi megy le rólam nyárig/júniusig?

Figyelt kérdés

Nemrég tűnt föl, hogy ősszel/télen pár kilót felszedtem magamra. Nem szeretnék drasztikus diétát, a súlyom normális, de én kicsit soknak érzem. Szeretnék egy kicsit karcsúbb lenni, ugyanis van egy kis háj a hasamon, és a combom is elég vastag. Ezeket most még el tudom takarni öltözködéssel, de nyáron majd bikinit szeretnék hordani.

Szóval ha figyelek arra, hogy mit eszem, nem eszem édességet, heti egyszer egy órát sportolok (tenisz) plusz néha úszás, esetleg futás hétvégente, mennyi mehet le rólam?

Nagyon nem vagyok képben, még nem fogyókúráztam. Egyébként szerintetek mennyi az ideális testsúly 169 cm-hez? Úgy értem, ami egészséges is+jól is néz ki.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2010. ápr. 14. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ: életkor, munkavégzés, étkezési szokás, mozgás.

De itt megnézheted:


[link]


[link]


Nekem is fogynom kellene, nekem azt adta ki, hogy 170 cm-hez olyan 63 kg az ideális, de én már a 68-70-nek is örülnék.

2010. ápr. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
169 cm-hez már a 69 kg is ideális. ha nagyon bomba alakot szeretél, akkor 60 kg-val már a magadénak mondhatod. :)
2010. ápr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!