Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jövő nyárig 30 kilót kell...

Jövő nyárig 30 kilót kell leadnom. Mit csináljak, hogy sikerüljön?

Figyelt kérdés
Készítenél nekem egy tervet? Mondjuk, hogy kardio hány naponta mennyi ideig, és mellé mit egyek?
2011. szept. 9. 08:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
én fele annyit eszek mint eddig,mellette alig mozgok,eddig 11 kiló ment le
2011. szept. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hozz létre kalóriadeficitet,mindegyik diéta erre épül. Ezt pedig kcal számolással tudod nyomonkövetni. Az elején macerás,de egy pár hét után már fejből tudod az egészet.


Ezen belül sok fehérjét fogyassz,az étkezéseid alapja legyen a csirkemell,zöldség,túró. De persze ezen kívül is bármit megehetsz csak férjen bele a napi kalóriaszükségletedbe.


www.orvosilexikon.hu itt ki tudod számolni mennyi kcalra van szükséged a fogyáshoz.


Sport: hiába írom hogy heti 5x 60perc kardio,aerob mozgás,úgysem tudsz ennyit megcsinálni elsőre.

Próbálj annyit mozogni amennyit bírsz,majd folyamatosan növelni az időt és az intenzitást.

2011. szept. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem is baj, hogy nem tudod megcsinálni, 30 kiló túlsúllyal tilos ugrabugrálni, mert tönkremennek az izületeid. Úszással, sétával lehet kezdeni, nem olyan hatékony ugyan, de legalább nem fog fájni a térded életed végéig. Max. még duci tréning.


A kalóriaszámlálás rendben van, csak ne akarj hirtelen fogyni.

A fele annyit evés is hatásos lehet, csak az a baj vele, hogy állandóan éhes leszel, és egy hét múlva feladod.

2011. szept. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Update :) Nem, semmi közöm hozzájuk, csak én is követem a módszert és nagyon hatásos. Egyáltalán nem éhezem és fogyok!

Keress rájuk a neten! Mindent megtalálsz!

2011. szept. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%

pedig mennyi mennyi sok ember van, aki éhezik és fogy O_O

biztos nem hallottak az Update módszerről.. fa.szom, bárcsak tudnék afrikaiul, dobnék nekik egy mailt, hogy guglizzanak rá.


ha le KELL adnod 30 kilót, akkor fel KELL menned a Holdra, ott építeni fognak egy pizzázót (ma volt a Bumerángban!). mire felérsz, annyi energiát leadsz, hogy tök mindegy mennyi pizzát eszel, fogyni fogsz. szálkásító étrendet felejtsd el, azt balf.aszok követik, akik nem tudnak felfutni a Holdra.

most mennem KELL, mert ugrálnom KELL (ugyanis enélkül nem menne a világ, valakinek meg KELL csinálnia)

2011. szept. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Update-t megnézem! Utolsó, ha Te is a bumerángosok szellemi szintjén vagy, inkább ne itt válaszolj kérdésekre...kösz!!
2011. szept. 9. 18:23
 7/9 anonim ***** válasza:
28%
vagy azon a szinten vagyok, vagy esetleg az egyik olyan ember vagyok a fórumozók közül, aki még ért is valamit a zsírleadáshoz. legalább 4. szintű szálkásítóra UPDATE-eltem már magam.
2011. szept. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23%

ha nem lovagolok az idióta megfogalmazáson (tömeget kell leadni, ez basz.ta a csőröm :) ) akkor:

szálkásító étrend, teljes testes súlyzós edzés és heti 0,5~1kg fogyás. ezeket célszerű tartanod!

2011. szept. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ha gyogyi is érdekel, szívesen segítek

nálam eddig meg sem mozdultak lefelé a kilók, május óta -13nál tartok:)

2011. szept. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!