Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni, ötleteket...

Mime174 kérdése:

Tudnátok segíteni, ötleteket adni fogyasztó edzéshez, akár csak zsírégető gyakorlatokat?

Figyelt kérdés
Apukám 42 évesen 150kg körül mozog, illetve nem mozog, ez a baj :) réggebben "sportolgatott" bár már fiatal korában sem volt az a sportoló alkat. Eléggé beteges, vérnyomásproblémái vannak már régóta és félek ezzel a súllyal nem sokáig tudna mozogni,nem bírnák a lábai, a szíve sem. Most nagyon sokat eszik, és szinte alig mozog, már nagyon fáradékony, kevés ereje van, nem sok akarata van, de rá tudom venni és szerintem ha észreveszi magán a fejlődést már magától csinálni fogja. Most nyáron én minden délelőtt edzenék vele, ehhez kérek tőletek egy kis segítseget. :)

2016. júl. 5. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ekkora súllyal kezdetben csak a séta jöhet szóba tempósan, ahogy bírja minél többet, plusz szálkásító étrend kell neki.
2016. júl. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ő nem akar változtatni, akkor te a fejedre is állhatsz, nem fog lefogyni. Miért eszik nagyon sokat, akar-e ezen változtatni?
2016. júl. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

42 évesen 150kg?

Huh. Akkor talán súlyemeléssel kéne indítani. Ha fejleszt némi izmot, az sokat segít a bevitt kalória elégetésében. Ráadásul minél több izma lesz, annál magasabb lesz a tesztoszteronszintje is, ami már eleve mozgásra predesztinálja.

2016. júl. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!