Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bőrrepedéses, nagy és puha a...

Bőrrepedéses, nagy és puha a seggem, mit tegyek ellene? 17/F

Figyelt kérdés
Eléggé kövér voltam olyan 3-2 éve azóta fogytam de a seggemről nem ment le semmi , mintha nagyobb is lenne. 190 cm 83 kiló vagyok , sehol nem látni rajtam felesleget csak lent . Az egész bőrrepedésesés nem kellemes látvány, Zavarhatja esetleg szex közben a páromat ? Mit leheta bőrrepedés ellene tenni és milyen diétát javasolnak , válaszokat előre is köszönöm !

2016. júl. 5. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:

A striák sajnos ilyenek

Sosem tűnnek el csak idővel halványodnak ès vörösesből gyöngyház színű lesz. Sajnos a kenceficèk nem sokat segìtenek, sokan bedőlnek ès egy vagyont költenek rájuk ès a hatàs meg egyáltalán nincs. Az E-vitamint kipróbálhatod. Nekem is van a hasamon nagyon csúnya volt de fogytam ugye ès nem nèzegettem aztán láttam hogy elkezdett halványodni ès ugye napozok szolizok ès a bikini szezonra nem is annyira feltűnő :)

Tèlen meg hidegekben nem mutogatom a hasam csak max edzèskor az öltőzőbe de nem vèszes ès mellesleg meg senki sem tökèletes

Majdnem hogy valamilyen szinten mindenkinek van

Ne èrezd kellemetlenül magad miatta

A párod mindenhogyan el fog fogadni! :)

2016. júl. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszod :) !
2016. júl. 6. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!