Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le?

Hogyan fogyjak le?

Figyelt kérdés

Unom mar az itthon tornazgatós dolgokat. Nagyon nincs kedvem hozzá és ha csak rágondolok, már elmegy tőle a kedvem.

Nincsen motivációm, se kitartásom végig csinálni. Nem tudok olyan menő kajákat enni, mint amiket javasolnak.

Futni szeretnék mert az megtetszett most, de asztmás vagyok és az utca végéig se bírok futkorászni.

Mit csináljak?



2016. júl. 12. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:

mi a menő a húson, túrón, paradicsomon, meg uborkán, főleg nyáron?


mit vársz? adjunk egy kapszulát, amitől reggelre 45 kg leszel?


értékelem az őszinteséged, 40 kilót lefogytam már, de hogy őszinte legyek, nekem se volt semmi kedvem, az első hónap nagyon rossz volt. azóta eltelt 2 év, és élvezem. idő kell, hogy átszokjon az ember, és érezze a hasznát.


picsogásból nem lesz fogyás.

2016. júl. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam, köszönöm
2016. júl. 12. 18:11
 3/8 anonim válasza:

Lehet hogy ez most hülyén hangzik de akkor egyél amikor ÉHES VAGY és ne akkor mikor a szemed kívánja vagy "nem vagy éhes de mégis ennél" dolog van...


Kicsit csapd be a szemed pl.: ne a legnagyobb tányért szedd tele hanem a kissebbet

ÉTkezés közben igyál elég vizet!

Ne edd magad túl, annyit egyél amennyivel jól laksz pár perc múlva úgy is leülepszik! :-)

Ja és helyettesítsd a cukrot valami massal! (Az már magában sokat használ)

2016. júl. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

18:12-es vagyok!


Futás helyett gyors séta kisebb szünetekkel?


Még annyit mondanék, hogy semmi képpen ne csinálj olyat hogy nem eszel a szervezetnek szüksége van a napi energiájára.. Ha azt nem kapja meg akkor nem a zsirbol fogja elvenni! Először az izmokbol! A zsírt vész tartaléknak használja!


Tehát ha pl.: 1 nap eszel, 1 nap nem akkor sokkal többet ártasz mint használsz hiába eszel kevesebbet zsírként fog tárolódni benned.


Próbálj meg kialakítani egyfajta rutint és 17:00 után is lehet enni de mellőzd a kenyeret, panírt, olajat egyél inkább gyümölcs salátát, tojást esetleg zabot


(De magában az önsajnálat nem fog segíteni)


Sok sikert és kitartás! :)

2016. júl. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igyekszem :)
2016. júl. 12. 20:28
 6/8 anonim ***** válasza:

Szóval asztmás vagy. Ételallergiád, -intoleranciád nincsen egészen véletlenül, vagy arra utaló tünetek? Mert ha "menő kaják" evése helyett kiiktatnád az étrendedből azokat az ételeket, amikre érzékeny vagy (tej? glutén? szója?), már attól is lehet, hogy fogynál, és az asztmád is javulna.

Én is asztmás-allergiás voltam, és étrendváltoztatástól elmúlt, plusz le is fogytam.

2016. júl. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Laktóz érzékenységre gyanakszom, mert tejes ételek után rettenetesen görcsöl a hasam, felpuffadok és hasmars a vége.
2016. júl. 12. 23:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor érdemes lenne mielőbb elmenni kivizsgáltatni. A vizsgálat előtt még nem érdemes tejmentes étrendre átállni, mert akkor a vizsgálat nem ad valós eredményt tejfehérjére (legalábbis nekem ezt mondta a dokim az IgE vizsgálattal kapcsolatban).
2016. júl. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!