Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek és hogyan mozogjak,...

Mit egyek és hogyan mozogjak, gyorsan le akarok fogyni?

Figyelt kérdés
170 cm magas és 74 kiló vagyok :( Tegnap elkeztem koplalni, reggel ettem két pirítóst és ennyi, de nem is voltam éhes. Ma reggel zöldség levest ettem, utána korgott még a gyomrom és ettem egy lángost virslivel, már többet nem eszek ma. Milyen ételeket nem hizlalnak nagyon? Hogyan mozogjak? 15/L

2016. júl. 13. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
A legrosszabb amit csinálsz nem eszel aztán megvalami hizlalót eszel
2016. júl. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak a kalóriatöbblet hizlal, bár az inzulin feldobása sokaknak nem célszerű.

S ha koplalsz, legalább ne liszttel, hanem fehérjével, zsírral, sok zöldséggel tennéd... Persze még jobb lenne nem koplalni egyáltalán.

2016. júl. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja, a mozgás. Neked az a jó, ha sok kalóriát égetsz vele, hogy ez most séta, futás vagy a legkeményebb edzés... Amelyik neked megy. Nekem pl. jobb a séta, mert abból lenyomok tíz órát, futásból pedig 2 percet :) Bár jelenleg váltogatom a kettőt, sosem kardióztam, pedig a keringési rendszernek jó az :D

Zsírégetésre az aerobot szokták ajánlani, de persze minden kalóriaégető mozgás a céljaidat segíti.

De sok mozgás mellé rendesen egyél.

2016. júl. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia,sok mindent kipróbáltam már,most végre megtaláltam a megoldást,rövid idő alatt lefogytam 4 kilót és onnan ahonnan kellett.A súlyom azóta rendben van,nem híztam vissza.Jól érzem magam ,nem koplalok,viszont megtanultam mit hogyan egyek.Szívesen segítek,ha érdekel írok privátban
2016. júl. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!