Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 153 cm vagyok és 46 kg....

153 cm vagyok és 46 kg. Nagyon vastag a combom. Kicsit valahogy meg szeretném vékonyítani és persze feszesíteni is a nyárra. Milyen tornát végezzek és hányszor hetente? 13L

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
hány cm az a vastag comb? (átmérő)
2010. ápr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
amúgy meg járj kerékpárral suliba
2010. ápr. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 13 éves lány vagyok, bár én 163 cm és 57 kg. Nekem is vastag a combom, de én kiskorom óta táncolok és mindenki magyaráz, hogy annak jelentős része izom. Nem tudom te sportolsz-e valamit, és ha igen akkor mit, de lehet, hogy úgy vagy, mint én. Kicsit túlreagálod :) Ha viszont nem sportolsz, akkor próbáld meg a zsírt izommá kreálni és jobban fogod érezni magad. Mozgás terén tudom ajánlani a biciklit( akár a szobai is, én azt használom) vagy a futást, akár futópadon, akár szabadtéren. Inkább azt helyezd előtérbe, hogy kemény, izmos combod legyen, mert az már sem annyira kellemetlen, mint a zsíros comb. És megfigyelheted, hogy ha elkezdesz edzeni akkor az izmosodás keretében kisebb is lesz a combod valamivel. Ne ijedj meg, ha a mérleg majd kicsit többet mutat, mivel köztudott, hogy az izom nekezebb, mint a zsír. Remélem tudtam segíteni :)
2010. ápr. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget :))
2010. ápr. 16. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!