Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek így le fogok fogyni?

Szerintetek így le fogok fogyni?

Figyelt kérdés

160cm vagyok és most kb. 87kg - 10 hónapja szültem. Szülés után maradt rajtam a súlyfelesleg. (72kg voltam terhesség előtt-105kg-val mentem szülni)

10 napja kezdtem a fogyókúrát. Nem eszek lisztes, cukros, zsíros dolgokat. Csupa zöldséget, csirkét, gyümölcsből csak almát eszek (csak ezt szeretem), amikor megéhezek. Napi 1x megeszek 3 szelet puffasztott búzát -3 szelet felvágottal (ez a bűnözés)

Mellette 15 perc leg magic (tornával egybekötve) + 45 perc stepper heti 6x.

Jó lesz ez így? Mikorra lesz látható eredmény? El vagyok keseredve, mert olyan vagyok, mint egy töltött galamb. :(


2010. ápr. 16. 10:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha kitartó leszel lesz eredménye hamar. 2 hét és már látod is.De ugye már nem szoptatsz? Mert akkor kicsivel többet kellene enned.
2010. ápr. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Jesszus, rengeteget hiztal. De nagyon biztato, hogy le is szeretnéd adni! Szerintem jo lesz az amit most csinalsz, csak ido kerdese és meg fog latszani!

Erdemes lenne egy-két bio kajat beszerezned. Nem tudom hol élsz, de Pesten pl. rengeteg jo bio bolt van, ahol meleg kajat is tudsz venni és nem is hizlalnak (raadasul nagyon finom). Kitartast hozza!

2010. ápr. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát az az igazság, hogy még szoptatok reggel és este. Természetesen most a tejcsi a legfontosabb, de mellette azért szeretnék fogyni is. Sajnos a páromtól megkaptam, hogy hájas vagyok, úgyhogy muszáj tennem valamit a súlycsökkenés érdekében. Meg egyébként sem érzem jól magam a testemben. :(
2010. ápr. 16. 11:03
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem reggelire kellene megenned a felvágottat, és nem puffasztott szarokkal, hanem teljes kiörl. kenyérrel, sokkal többre mennél vele, egész napra feltöltene. A többi jó.

Egyébként a húgom szoptatás után norbis módszerrel fogyott 15 kilót (most kevesebb, mint baba előtt), de csak a könyvet vette meg, a műkajákat nem, maga főzött hagyományos alapanyagokból, csak az elvet követte. Mellette nem sportolt, csak amennyit a gyerek után rohangált.

2010. ápr. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10:24, hol lehet ilyen meleg biokajákat venni? Köszi!
2010. ápr. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ennek hamar meg lesz az eredménye, de remélem azt tudod, ha a fogyás után visszaállsz a régebben fogyasztott kajákra, akkor visszajönnek a kilók. A fogyókúrázás egyenlő az életmódváltással is. Ha ez neked csak rövid távon megy, mármint ezeknek az ételeknek a fogyasztása, akkor belekezdeni sem érdemes.


A párodnak meg üzenném, hogy egy jó nagy se**fej, ilyet mondani, mikor most szültél, jó nagy t.a.p.l.ó. lehet. Milyennek kellene lenned szülés után, talán manöken alkatúnak? Szánalmas, én biztos megmondanám neki a magamét, mert ő ugye biztosan tökéletes. Naná!

2010. ápr. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is rögtön az jutott eszembe, hogy milyen bunkó férjed van, már bocs. Hogy mondhat ilyet a frissen szült feleségének?! Menjen, szüljön ő aztán meg kíváncsi lennék hogy néz ki utána! Hú de felhúztam magam ezen....de most nem ez a lényeg.

Elsősorban tényleg a pici érdekei a legfontosabbak. Eszel elég fehérjét? Csak mert így első ránézésre nem. Szerintem picit jobb volna, ha más gyümölcsöt is ennél, nemcsak almát, de hátha nem szeretsz mást... :)

2010. ápr. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy tartani kell ezt az étrendet és tartani is fogom. :) Szerencsére a zöldségekkel "jóban vagyok", így a salátázás, meg sovány husizás menni fog. Igazából, ami nehéz volt az az, hogy a kenyérről le kellett mondanom. (Még a levesekhez és tésztához is kenyeret ettem.) De lassan 2 hete egy falat kenyeret sem ettem és már nem is hiányzik. :)

A másik gond pedig az, hogy reggel nem nagyon van étvágyam, így akkor csak 1-1 almát rágcsálok el (fogyi előtt bezzeg 3 zsemle épphogy elég volt). Ebédre zöldség levest eszem. (pl. káposztalevest) vagy sovány husit salátával, uzsonna alma, vacsora pedig a már említett puffasztott búza felvágottal. :S Mindig este vagyok a legéhesebb. :( Tornázni délután 4-től 5-ig szoktam. (abban a reményben, hogy ledolgozom az ebéd egy részét.) :)

2010. ápr. 16. 13:22
 9/10 A kérdező kommentje:
Ami pedig a páromat illeti, teljes mértékben egyetértek Veled!
2010. ápr. 16. 13:25
 10/10 anonim válasza:
reggelire tudom ajánlani a zabot .délelött gyümölcs délután zöldség hussal répa stb. sok sikert !
2010. máj. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!