Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnák leadni pár kilót?

Hogyan tudnák leadni pár kilót?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, 158 centi és 47 kiló:(

Valaki szerint pont jó vagyok, valaki vékonynak talál, de anyukám kezdi mondogatni, hogy ha így haladok kövér leszek:(

Nem tudtok valami dolgot, amitől fogyhatnák? elég lenne 3-4 kiló is és akkor már jobb lenne:(

ráadásul a tesóm is tehénnek hív:(

Segítsetek!


2010. ápr. 16. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
nem kell még fogynod akkor, csak ha így folytatod. tehát állj le a nassolásról vagy amitől hízhatsz... és keress fel egy helyesírási szótárat.
2010. ápr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én tudnák mondani olyant xD
2010. ápr. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Anyukád nem épp. Már bocs. Miért lennél kövér???

Ja, és a tesód SE. ne foglalkozz velük:) szerintem nagyon szép vékony lehetsz.

2010. ápr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nincs felesleg rajtad. De ha anyukád ezt gondolja, kérj segitséget tőle. De szerintem nem kellene fogyókúráznod. Tudod mit? Csak sportolnod kellene. Eljárhatnál futni, biciklizni, vagy fitnessz dvd-re tornázz. Meglátod ha kitartó vagy formás leszel, sportos. De ha nekiállsz fogyózni, csak gebe leszel és hamar visszajönnek a kilók. A fogyókúra a kövér ember ellensége. Az életmódváltás pedig a barátja.
2010. ápr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Járok futni napi kétszer...Görkorcsolyázom is rendszeresen.

Eddig azt hittem, hogy nem vagyok kövér, de a szüleim már mondogatják, hogy megint híztam, pedig nem :(

2010. ápr. 18. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!