Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 évesen ez soknak vagy...

13 évesen ez soknak vagy kevésnek számít?

Figyelt kérdés

2melegszendvics, 4pilótakeksz, egy csomag piskótatallér,egy (műanyagtányér amibe még kisgyerekeknek/babáknak adnak enni) tökfőzelék

ma másfél órát sétáltam lent


ez sok vagy kevés valamint hány kalória lehet így összesen kb, és mennyi kalóriát kéne fogyasztanom?

160cm/60kg



2016. júl. 22. 00:26
1 2
 1/11 anonim válasza:
13 évesen ne törődj a súlyoddal mert változó korba vagy még
2016. júl. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
'1 vagyok: Ezzel nem azt mondom hogy egyél össze vissza, hanem az erőltetett diétát , és a hozzájáruló kemény edzést nemszabad egybetenni mert kockázatos , inkább próbálj egészségesen táplálkozni viszont egyáltalán nem gond ha néha eszel egy s két mást (ami kevésbé)
2016. júl. 22. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A súlyod és a magasságod pont jó ebben a korban. A többivel ne foglalkozz. Senkit nem érdekel mit eszel-iszol, és amíg jól érzed magad a bőrödben. Hagyj minket békén, hogy mit eszel-iszol, baromság az egész!
2016. júl. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

hát ez nem igazán a kérdéshez kapcsolódik de azért köszi

én döntöm el hogy mit kezdek magammal.

2016. júl. 22. 01:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Dehogy te.
2016. júl. 22. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát, azért fogd is fel hogy gyerek vagy még és fejlődésben vagy. Nem szabad ész nélkül fogyózásba kezdened mert az nagyon nem fog jót tenni.

[link]

Próbálj egészségesen és változatosan étkezni, ne ilyen szendvicseket meg kekszeket és hasonlókat egyél. És mozogj többet, a másfél óra séta naponta nem sport... emellett még járj futni minden nap, tornázz 2 naponta legalább, és eddzél.

2016. júl. 22. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Futottam is ma azt is szoktam de edzeni meg ilyeneket nem fogok mivel nem birom a közösségeket az embereket se szeretem, ezért este a mezőre ki megyek futok naponta
2016. júl. 22. 04:27
 8/11 anonim válasza:
Panelben laktok? Mert ha nem az edzés otthon is megoldható
2016. júl. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kevés a normális kaja.

Sok a nasi. Nem tudom, mi az a piskótatallér, csak sejtem. De hogy egy egész csomaggal megettél, az nem jó. Persze most nem lesz ettől semmi gond, csak ne csináld minden nap.

Tökfőzelékhez jó lett volna valami husi, és abból ehettél volna normális adaggal, nem bébi adagot.

2016. júl. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A 4 pilótakeksz meg az egész csomag piskótatallér helyett valami értelmes ennivalót egyél (gyümölcs, zöldség, olajos magvak, zabpehely, joghurt stb), és mindjárt beljebb vagy a kalóriákkal.
2016. júl. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!