Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány tojássárgáját kell...

Hány tojássárgáját kell reggel megenni, hogy fogyjak?

Figyelt kérdés
A hasamról szeretném hogy lemenjen a pocak. 50 ff

2016. júl. 23. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Nullát. Fogyni nem lehet csak hasról, és a fogyás az energiadeficit miatt van - tehát kevesebbet enni, többet mozogni.


Pontosítok: egyél kevesebbet, mint ami kényelmesen kevesebb, mozogj többet, mint ami kényelmesen több mozgás.

2016. júl. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A legtöbbünknek a nulla a legjobb, de ha éhes vagy reggel, akkor inkább 1 tojássárgája, mint egy kakaós csiga... Sőt, akár 2. De ezt így nem lehet megmondani.
2016. júl. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ugye csak provokálsz?



Egy ötvenes ember azért tudjon már önállóan tájékozódni!

Honnan veszed hogy a tojássárgájától fogsz fogyni?!


100 gramm nyers tojás 170 Kcal, 14 gramm fehérje és 12 gramm zsír.

A sárgája tartalmaz ebből 112 Kcal, 12 gramm zsírt és 0(!) fehérjét.

És ezek az értékek még romolhatnak az elkészítés módjától függően.

2016. júl. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Előző, egy sárgája és egy fehérje ugyanannyi fehérjét tartalmaz. Nagyon jó étel a tojássárgája, tápanyagdús, fehérjedús, zsírdús, szénhidrátszegény.

Persze a megevése nem fogyaszt, de sokat tud segíteni a fogyásban, mivel jól laktat s nem dobja meg az inzulinszintet.

2016. júl. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tojássárgája, 100 gramm:

362 kcal, 16g fehérje, 32g zsír.


Csak egy oldalt néztem, de nagyon sokat nem tévedhet.

2016. júl. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Előző, egy sárgája és egy fehérje ugyanannyi fehérjét tartalmaz."

Tévedés.

Nézz utána!

2016. júl. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utánanéztem s ma volt is róla szó a testépítésben. 3-3 grammot tartalmaz mindkét rész egy normál tojás esetében (persze hogy mekkora a sárgája és a fehérje, az kicsit szór).
2016. júl. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

" 3-3 grammot tartalmaz mindkét rész egy normál tojás esetében (persze hogy mekkora a sárgája és a fehérje, az kicsit szór)"

Oké, így már értem.

De én 100 grammra vetített adatokat írtam - egy tojás pedig ennek kb. a fele, és még ennek is csak egy része a fehérje.

2016. júl. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

En is irtam 100 grammra vetitett adatot, az "egy" pedig egy darabot akart jelenteni, ez sem annyira meglepo, azt hiszem. Akarhogyan is, a tojassargaja gazdag feherjeben, jobban, mint a tojasfeherje. Egy sulyegysegnyiben tobb feherje van, egy darabban pedig kozel annyi (ez a sulyaranytol fugg). Persze kaloriaszazalekban mar mas, hiszen zsir is van benne.


Mindenesetre az nagy s konnyen cafolhato butasag, h a sargajaban nincs feherje... Minden megbizhato adatbazis vilagosan mutatja azt, amiket irtam.


(Az uj gepemen meg nincs magyar kiosztas, ezert nincs ekezet.)

2016. júl. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Oké, te edd a sárgáját, én meg eszem a fehérjét.

További szép estét!

:-)

2016. júl. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!