Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a teendő, hogy szép izmos...

Mi a teendő, hogy szép izmos legyen a hasam?

Figyelt kérdés
Azt a súlyt, amit le szerettem volna adni, már sikerült, ennél többet nem szeretnék, mert már így is sokan jegyezték meg, hogy milyen sovány lettem. Sportolok, két sportot űzök, mindenhonnam szépen lement a felesleg, és egészségesen is étkezem. Viszont az alhasi tájékról nem nagyon akar lemenni semmi sem, bármennyit fogyok is, és persze edzek...

2016. júl. 24. 19:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Akkor most fogyni akarsz vagy izmosodni?

Akárhogyan is, ez genetika. Sokan nagyon nehezen fogynak le hasról, vannak testépítők, akik eresen szálkásak, de kockahasuk nincs, mert ott van háj.

Ha ilyen vagy, akkor nincs mit tenni, ha nő vagy, pláne nem, mert akkor még a nagyon alacsony testzsírszázalék sem értelmes opció.

Az izmosodáshoz természetesen edzeni kell hasra, de ezt szerintem te is tudod.

2016. júl. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!