Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen diétával és mozgással...

Milyen diétával és mozgással tudok hatékonyan fogyni?

Figyelt kérdés
Nassolás az egyetlen bajom meg a hatalmas lustaságom de eldöntöttem h lefogyok ameddig nem érzem jol magam a bőrömben. Nem csoda módszert keresek. Csak egyszerűen több ezre kajákat tukmálnak rám meg h minden csak zöldség legyen meg kókuszzsír de ezt 19 évesen család mellett élő ember nem tudja megcsinálni. Fokozatosan szeretnék haladni de nem tudom hogyan. Mi a tanácsotok?

2016. júl. 25. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Felejtsd el az állandó nassolást

Nem örökre, csak mèrtèkkel kell mindent

Halak, sovány húsok,zöldsègek,zsírszegèny sajtok, barna kenyerek,magvak,cukros üdítők hanyaglása,mentes ásványvíz,olíva olajban sült ètelek, párolva egyèbkènt jobb.

Ha nagyon sok a felesleged akkor az úszást javaslom

Nekem is izületi gyulladásom van ès 10kg feleslegem mèg amit lefogok adni csak most szüneteltem mert leadtam már 16ot:) motiváljon ez

18 vagyok 1 èv alatt -16kg

Napi 5x ètkezès èn 3 óránkènt eszem ès iszom kb 2L folyadèkot.

Úszok mivel a kosarat abba kellett hagyjam a kezeim miatt

De a lábamnak semmi baja mèg mert futni is járok de szeretem mivel egèsz testet átmozgat ès jó zsírègető ezêrt csinálom.

Vágj bele az èlet előtted áll, lesznek holtpontok de túl fogsz jutni rajtuk!:) higgyj magadban!

2016. júl. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Az úszason én is gondolkodtam főleg így nyáron még jót is tesz.
2016. júl. 26. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!