Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet az h másnaposan...

Hogy lehet az h másnaposan mindig összevissza zabálok?

Figyelt kérdés

de komolyan,állandóan farkaséhes vagyok.amugy rendesen betartom a diétát,ritkán bűnözök.de másnaposan félelmetes mennyiséget meg tok enni.

van még vki így ezzel?


(ja és persze tom h diéta alatt nem szabadna sokat inni de még fiatal vok és party az élet.:DD)


2010. ápr. 17. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Én is fiatal vagyok, egyetemista, heti 2-3x járok bulizni, és képzeld el, hogy nem iszom, mert anélkül is hatalmasat tudok bulizni....
2010. ápr. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj, hogy a diétának semmi értlme, ha leiszod magad... én sem tudtam ezt 14 15 évesen, de az alkoholban irdatlan mennyiségű kalória van, nézz utána.
2010. ápr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

igen.tisztában vagyok vele.de nem ez volt a kérdés.:DD.

és igen.lehet alkohol nélkül bulizni.de nem akarok.

2010. ápr. 17. 15:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert az alkohol gyomorsav túltengést okoz, és másnaposan a vércukrod is nagyon le van esve. A savtúltengsére nálam csak a savlekötő gyógyszerek váltak be, ezek enyhítenek a tüneteiden, és akkor talán kevésbé téveszted össze a gyomorégést az éhséggel. Amúgy nekem másnaposan elég érdekes az ételhez való hozzáállásom..éhes vagyok, de közben hányingerem is van, ha kajára gondolok, szóval nem egyszerű..
2010. ápr. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!